Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.08.2016, 09:32   #1 (permalink)
Papatya

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart PokemonGo Oynayarak Kaç Kalori Yakabilirsiniz?

PokemonGo Oynayarak Kaç Kalori Yakabilirsiniz?

go, PokemonGo, PokemonGo kalori yaktırır mı, pokemongo ile kaç kalori yakılır
"PokemonGo" giderek yaygınlaşıyor. Nadir bulunan Vaporeon’u yakalamak için Perşembe gecesi Central Park’ta çılgınca koşuşturan insanlardan Pokestop’lar yakınında kampanya etkinliklerine ev sahipliği yapan Hillary Clinton’a kadar kimse bu oyundan uzak duramıyor.

Pokemonları yakalamak için sokaklara çıkan insanların sayısı arttıkça Cardiogram adlı bir Apple Watch uygulaması sayesinde "PokemonGo" başlatıldıktan sonra kullanıcıların egzersiz seviyelerindeki artış gözlemleniyor.Egzersiz seviyeleri ve bir günde atılan adım sayısı arttıkça Pikachu yakalayarak kilo vermek mümkün mü? Eğer mümkünse, "PokemonGo” oynayarak kaç kalori yakabilirsiniz?

"PokemonGo"nun her yaştan inanın ilgisini çekmesi ve dolaşmaya teşvik etmesi harika bir şey. Ortalama bir kişi yürüyerek her milde 100 kalori yakıyor ve bir pound vermek için ortalama 3500 kalori yakmak gerekiyor. Pokemon lisanıyla bu, bir pound vermek için 302,0 km boyunca yumurtası çatlatmak gerektiği anlamına geliyor.
İnternet sihirli bir yer. Spor uzmanları Pokemon ararken insanların yaktığı kalori miktarını arttırabildiklerini keşfetti. Pokemon yakalarken optimum kilo kaybı için öneriler arasında oyuna ağırlık dahil etmek bulunuyor. Bunu yapmanın en kolay yolu, aramaya başlamadan önce ayak bileklerinize ağırlık bağlamak. Hızınızı hafif koşu hızına arttırmanın yanı sıra dik yokuşlarda hareket etmek, daha faza kalori yakmanıza yardımcı olacak. Oyun oynarken ciddi antrenman yapmak isteyenler için de ayrıca "PokemonGo" antrenman programları bulunuyor.

"PokemonGo" oynamanın etrafta biraz dolaşarak daha fazla miktarda kalori yakmanın veya kilo vermenin haricinde, sağlık açısından pek çok faydası bulunuyor. Gün içinde attığını adımların sayısını arttırmak, genel sağlığınızı iyileştirmenin kolay bir yolu. Fiziksel fitness şekli olarak yürüyüş yapmak sadece kilo vermeye yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda felç riskini de önlemeye yardımcı oluyor."PokemonGo" daha sağlıklı ve üretken bir ömürleri olması için kullanıcılarına yardımcı oluyor. Yol boyunca çocukluğunuza da geri dönersiniz!

__________________

Papatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla