Konu: Papatya
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.10.2016, 02:39   #96 (permalink)
Papatya

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Papatya

Alıntı:
KaBuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Hakkında tekrardan yorum yapacak olursam, gerçekten yöneticiler arasında emeğini daha çok görüyorum.
Gerek konularının güncelliği gerekse de yardımlara koşması. Bu aralar aynı fikirde olmayanlar olabilir çünkü sınavlara hazırlanıyor kendisi
Elbet tekrar aktifliğini sağlayacaktır ve daha emektar olacağına da inanıyorum.
Forumda olmazsa olmaz denilebilecek yönetim üyesi

Oldukça faydalı bilgileri açtığı konularda da görüyoruz. Oyunlardaki neşesinin de aktifliğine daim olmasını diliyorum.
Böyle bir admine bulmuşsunuz değerini bilin

Forumda yokluğunu dahi hissedebiliyoruz açıkçası, o yüzden aktifliğinin daim olması dileğimle.
İyi bir arkadaş, dost gibi görüyorum. Güven veren nadir insanlardan birisi bence. Çünkü her insanda bunu hissedemeyebilirsiniz.
Ayrıca kişisine ve yerine göre tavrını da korur.
Seviyeli ve saygılı ayrıca da kendi haline (:

Sınavlarında ve hayatında Allah daima yardımcın olsun diyorum
Her şey gönlünce ve dilediğin duaların gibi olsun inşallah..
Estagfirullah, elimden geldiğince ilgilenmeye çalışıyorum. İnsanlara yardımım olduysa ne mutlu bana Biri benimle ilgili böyle güzel şeyler söylediğinde utanırım genelde ne diyeceğimi bilemedim mahcup oldum şimdi Çok teşekkür ederim hakkımdaki güzel düşünceleriniz için , konularımı beğenip yorumlar yazdığınız içinde
İşlerimi ayarlayıp tekrar aktif olmayı istiyorum kısmetse.
İnsan neye nasıl bakmak isterse o şekilde görürmüş, bakış açınız güzel olduğu için güzel görüyorsunuz.
Güven karşıklı aynı güveni siz de fazlasıyla yansıtan iyi kalpli bir arkadaşımsınız

Tekrar teşekkür ederim arkadaşım.
Amin ecmain olsun, Rabbim sizin de yar ve yardımcınız olsun inşallah

Papatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır