Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10.05.2013, 11:35   #1 (permalink)
ira
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 10 Mayıs GALIK BURCU Günlük Yorumu

10 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ile gerek aile, gerek sosyal yaşamınızdaki ilişkileriniz ve ilişkilerinizde sizin yaklaşımlarınız önem kazanmakta. Susup sabırlı davrandığınız fakat sürekli haksızlığa uğradığınız konularda sesinizi yükseltin ve cesur davranın. Yeteneklerinizi ortaya koymak için hızlı hareket etmelisiniz. İdeallerinizi ve yaratıcı yönlerinizi ortaya koyun. Eleştirilmeyi, reddedilmeyi bir yana bırakın ve kendiniz olun. Olduğunuz gibi davranın. Göreceksiniz ki her şey olumlu yönde değişmeye başlayacak. Yine bu dönemde siz yeni bir ilişkinin arifesindeyseniz; beklentilerinizi, arzularınızı, duygularınızı ifade edin ve birlikte olduğunuz insandan da cesur davranmasını isteyin. Dürüst ve kendinizi doğru söz ve tavırlarla ortaya koyabilmiş olmanın mükâfatı aksın gelsin yaşamınıza. Sahip olduğunuz gücün farkına varmalı ve ortaya koymalısınız artık.

Günün Olumlaması: Yaşamın güzelliklerini görmeye niyet ediyorum. Sahip olduğum sağlığım, yeteneklerim, şanslarım için tüm kalbimle şükrediyorum. Aşkla çağırdığım tüm dileklerime kavuşuyor; gelen her günle şansa, aşka, paraya, başarıya kolaylıkla ulaşabilmenin mucizelerini yaşıyorum.

Günün Rengi: Mavi

Günün Kristali: Hematit

ira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla