Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08.07.2013, 17:16   #1 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Post Kadınların Hoşlanmadığı Erkek Davranışları

Kadınların Hoşlanmadığı Erkek Davranışları

Bir kadın için bir erkekte asla kabul edilemeyecek davranışlar vardır. Atla deve istemiyoruz elbette ama bizden bakımlı ve güzel olmamızı beklediğiniz gibi biz de sizden kendinize dikkat etmenizi ve itici olan hareketlerden uzak durmanızı istiyoruz.
Kadınlar fit olmak zorundaysa erkekler de göbeksiz olmak zorunda. Sevgilimiz olacaksa göbekli erkeğe pek tahammülümüz yok.


Burun kıllarınızı biraz kesseniz hiç fena olmayacak. Kusura bakmayın ama biraz mide bulandırıcı görünüyorlar.


Ana kuzusu mu? Hayır teşekkürler. Erkek olmakla övünüyorsanız ana kuzusu olmaktan vazgeçmek zorundasınız. Annesinin dizinin dibinden ayrılmayan ve her dediğini yapan erkek kadar itici bir şey daha dünya üzerinde bulunamadı.


Kadınları erkeklerden soğutan 10 şey!


Dağınık erkeklerden hiç haz etmiyoruz. Küçük çocuklar gibi sürekli etrafı dağıtıyorsunuz ve arkanızı toplamamızı bekliyorsunuz. Karıştırdınız biz anneniz değiliz.


Yemek yerken ağız şapırdatan ya da garip sesler çıkaran erkekler lütfen bizden uzak durun. Her şeyin bir adabı var lütfen yemek yemeyi öğrenin.


Hoş görünmeye çalışıyorsunuz ancak kafanızı jöle kutusuna batırıp çıkarmanın da bir anlamı yok. Lütfen saçlarınızı kafanıza yapıştırmayın.


Konu Laura tarafından (20.08.2013 Saat 14:32 ) değiştirilmiştir.
Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla