Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.07.2013, 10:32   #1 (permalink)
ira
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 16 Temmuz 2013 Terazi Burcu Yorumu

16 Temmuz 2013 Terazi Burcu Yorumu

Bugün banka ve finansal konularla ilgili gecikmeler ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz dikkatli davranın. Yaptığınız ya da yapılan ödemeleri kontrol ederek hareket edin. İş arkadaşlarınızla ilişkileriniz bugün bir hayli önem kazanmakta onlara karşı dikkatli olun başkalarının sebep olacağı olumsuzluklar size yansıyabilir. Bu dönemde potansiyellerinizin farkında olun yeteneklerinizden yapacaklarınızdan tereddüt etmeden cesur ve dikkatli olmanız gereken zamanlardasınız. Gerçek başarıya ulaşmak için sistemli bir şekilde çalışın ve gayretli olun. Gün sonunda kariyer hayatınızla ilgili önemli kararlar söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda ise sakin ve duygularınızı kontrol altında tutmanız gereken bir gündesiniz.
Günün Olumlaması: Yüksek zekam şimdi iş başında duygusal olarak görmediğim göremediğim ya da görmezden geldiğim her şeyin farkına varıyor ve karanlıklarımdan aydınlığa çıkıyorum. Kendimi en doğru sözlerle ifade ediyor başarıya giden yolda kararlılıkla ilerliyorum. Yaşamı ve bana sunduklarını sevgiyle kabul ediyorum.
Günün Kristali: Selenit

ira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla