Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.07.2013, 10:35   #1 (permalink)
ira
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 16 Temmuz 2013 Oğlak Burcu Yorumu

16 Temmuz 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün özel hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşka küskün Oğlak’lar ise sürpriz bir aşkla karşılaşabilir ve kısa bir süre içinde ilişkilerini resmileştirme kararı alabilirler. İş hayatınızda yaşanan düzensizlik maddi sıkıntılar ödeme zorlukları son bulmaya başlıyor ve rahatlıyorsunuz. Uzun zamandır beklediğiniz finansal gelişmeler bugün gerçekleşebilir. Buna rağmen çalışma arkadaşlarınızla; İletişim veya iletişimsizlikle son sözü söylemek isteyen insanlarla ilgili gerginlikle olabilir. İnatçı zihinleri değiştirmek için yapabileceğiniz pek bir şey yok. O yüzden durumu elinizden geldiğince idare edin ve tartışmalardan uzak durun. Bugün mide ve bağırsaklarınızla ilgili sağlık problemlerine karşı dikkatli olmalısınız.
Günün Olumlaması: Ay’ın Dünyanın etrafında döndüğü gibi güzellikler bolluk bereket başarı aşk ve huzur etrafımda dönüyor şimdi beni büyük bir güçle sarmalına alıyor ve yaşamımı mükâfatlandırıyor. Sonsuz bir şükürle hepsini kabul ediyor ve bana gelen her şeyi en iyi şekilde değerlendireceğime Rabbime ve kendime söz veriyorum..
Günün Kristali: Sarı Safir
Günün Rengi: Çivit Mavisi

ira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla