Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.07.2013, 17:06   #48 (permalink)
Myself
Bazen,gözlerinin tanımadığını yüreğin tanır.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Güne Dize/ler.

Unutulmak zor zanaat be üstat, sen herşeyimsin, sen bir ömürsün diye sunulmuş pembemsi palavralara inat.
Nekadar hatırındayım şimdi? Ve hangi zaman diliminde estirdi rüzgarını, herşeyim dediğin bu meçhul hayat?
Benim gibimisin şimdi sende? ...doludolumu gözlerin ve her savurduğun sözcükte hüzne bulanmış acımsı bir tat...

Hiç unutmuş değilim geceye düşmüş gözlerini, bir abide misali hatrımda tüm ihtişamın ve sunulması mümkünatsız tat.
Şimdi şimdi anlıyorum, yaşam sandığım: şerrimin hayırla hayrımın şerle harmanlandığı muammalarla dolu bir kainat.
Yıkarmış meğe...rse insanı, şerefsizde kılarmış bedeni en kemiksiz halinde, bazende: kahpeninde kahpesi bir avrat.
Anladığınca sevmişim yazık, anladığınca istemiş, anlaşılmadığındaysa bir hoşçakal ederinceymiş hayat.

İçmişliğim var elbet, sarhoşluğum birazda kahrımdan üstat, buğlanmış sanki aynalar karşımda belirli belirsiz bir surat.
ÜSTAT: zerre huzur yok içimde, hayat ters, hayat inat, bir dirhem hükmü kalmazmı canın bedende? kalmadı ruhuma zerre itimat....
Tebessümü silik kalbimin, beynimin en yitik anı şuan, çıktım işte zıvanadan sövdüm geceye, savdım küfrümü ana avrat.
Yıkmıştım içindeki tüm yapıları, açarmıydı tüm kapıları SENi SEVİYORUM deyişim, yada olurmuydu tüm yıkmışlığıma tadilat?

Halbuki, mükafatım bilmiştim seni, tüm çalınmışlıklarıma, boğazımda düğümlenmiş umutlarıma karşılık tazminat.
Sen: Sevmişligimsin benim, beklide tüm beklentilerim, yada tutunmama müsaade edilmeyen hayalimdeki hayat.
Gözlerin: geceye düşmüş y...ıldızdı oysa, çehrene gömülü çizgilerse sırat, saçların: hertelinde yaşam saklı bir kainat.
Bileylenmiş Bıcak bazen sözlerin, bazense güllere kucak açmış toprak, sevginse: cehennem azabından cennete seyahat.

Nezdimde nesin bilmeden, unut gitsin diyorsun, bedenime işlenmiş canımsın üstat ve soluyuşuma bedel bir mükafat.
Aldanma serzenişlerime, bütün renklerim sendin üstat, rengi soluk ömür yelpazeme, vefa ile nakşedilmiş sadakat.
Son kabullenişimsin üstadım, son kıpırdayışısın kalbimin, son ferisin gözlerimin ve son nefese düşmüş salavat.
İşte gidiyorum sırtıma yüklü haklarınla, içimde adı sensizlik konulmuş azap, önümdeyse sen diye uzayıp giden sırat.

Yaşamı bir film gibi düşünmek lazım çeşitli içerisinde çeşitli rolleri barındıran bir film. Bu rollerin içerisinde ne artist , ne aktrist nede figuran olmalı insan. Senarist yönetmen olmalı kendi yazıp kendisi yönetmeli kendi yazdığımız bir film olmalı hayat. .
Myself isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla