Konu: Siyah Çay
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.09.2013, 14:47   #1 (permalink)
ogunckr
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Siyah Çay

Siyah Çay

Kış günlerinin vazgeçilmez içeceklerinin başında gelen siyah çay günümüzde en çok tüketilen içeceklerin başında yer alır. Ama bu kadar tükettiğimiz siyah çayın ne tür zararları olduğunu biliyormuyuz ben bunları merak edip bir araştırma yaptım şimdi sizinle bu araştımalarda elde ettiğim bilgileri paylaşmak istiyorum; Uzmanlar, çay haddinden fazla içilecek olursa, 'Çarpıntı, göğüs anjini, sinir bozukluğu, baş ağrısı, sıkıntı, mide bulantısı, el titremesi ve uykusuzluğa sebep verir'' diyerek, ''Şişmanlar, kalp, sinir, mide ve karaciğer hastaları, romatizma ve nikristen şikayet edenler, böbreklerinde kum veya taş olanlar, yüksek tansiyondan yakınanlar, üremi veya albüminüri olanlar, mümkün olduğu kadar az çay içmelidirler' uyarısında bulunuyor. Bunlara bakarak çok fazla siyah çay içmek sağlığımıza zararlı olduğunu söylemek hiçte zor değil. Makul miktarda içilen çay her zaman iydir. Peki siyah çayı nerelerden alabiliriz. Siyah çay her markette bulunur veya internetten satan sitelerde var ben alışveriş yaptığımda marketten alıyorum ama sadece çay eksikse internetten sipariş veriyorum. Çay satan çok site var ama taze satan çok fazla yok ben bunuda araştırdım ve Siyah çaylar bu siteyi buldum reklamlarını takip ettim denemek için sipariş verdim ve memnun kaldım sizede öneririm ama dediğimi gibi yada uzmanların dediği gibi çok fazla siyah çay iyi değil sağlığınıza önem verin.

Konu Urahara tarafından (06.09.2013 Saat 14:50 ) değiştirilmiştir.