Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.10.2013, 11:59   #124 (permalink)
Ela
Boşver gitsin...

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burcunuzun Analizi
KOÇ: Adeta bir mutluluk makinesidir koç. Yüzünüzü güldürmek için elinden gelen herşeyi yapar. Onunla mutsuz olmak imkansızdır.

BOĞA: Eğer bir boğa beni çok sevsin diyorsan,onun kıskançlığına da göz yummak zorundasın.Kısk*anmak onun için normal bir duygudur,sahipl*enir.

İKİZLER: Bir ikizlere daraldım bunaldım ayağı yaparsanız sizi bir umursamaz neye uğradığınızı şa...
şırırsınız. Bir daha da gözüne giremezsiniz.

YENGEÇ: Canını sıkkın göreceğiniz en son burçtur yengeç. Kafası attı mı takar peşine arkadaşlarını gezer. Onu üzen üzdüğüyle kalır.

ASLAN: Sevilmeyi en çok seven burçtur aslan. Onu al böyle sev ilgi göster evinde besle bak nasıl kedi gibi oluyor. Tam bir aşık.

BAŞAK: Bir başağı kalbini kırarsan eğer tamir etmesi çok zordur. Önünde taklalar da atsan bir kere soğudu mu asla geri dönmez.

TERAZİ: Eğer ortada söylenecek bir söz varsa bunu düşünmeden insanın suratına yapıştırır terazi. Onun arkanızdan konuştuğunu duyamazsınız.

AKREP: Bir akrebin ihtiyaç duyduğu tek şey samimiyettir. Ona kendinizi açarsanız eğer anlaşamamanız mümkün değildir. Çok iyi bir dosttur.

YAY: Eğer bir yayla yola çıktıysanız sizi asla yarı yolda bırakmaz. Ona aynı özeni gösterirseniz ömür boyu sizi yaşatır. Çok özverilidir.

OĞLAK: Dışarıdan ne kadar güçlü görünürse görünsün içinde narin bir yapısı vardır oğlağın. Onu kırmamaya özen göstermelisin.

KOVA: Haklı olduğu halde sustuğu nadir görünür bir kovanın. Eğer susuyorsa durup değerini bilmelisin çünkü çok seviyordur.

BALIK: Duygusal ve romantik diyip geçmeyin gerekirse çok sert ve acımasız olabilir bir balık. Onun bu yüzünü tanımak bile istemezsiniz.

__________________
Ela isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla