Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.10.2013, 14:55   #48 (permalink)
Ekvator
Bağımlı Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Yardim İstiyorum

Alıntı:
Huzur-u Kalb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yardımlarınız İçin Çok Teşekkür Ediyorum
Yaptırdığım türbanı görmek isterseniz facebook sayfamdan bakabilirsiniz

Ayşegül Alolu
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Allah'ın emrini yerine getirene her şey yakışır! Allah'ın vermiş olduğu güzelliği bir de emire itaat ile süslemişsin. Şekil mühim değil. Mühim olan o mânevi görüntüdür. Allah, sevdiğinle seni bir ömür mesut etsin ve bu itaatten ayırmasın inşaAllah.