Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25.10.2013, 12:35   #3 (permalink)
Vin Diesel
Bağımlı Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue Özleyen Manyak..

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] olum dün akşamı saymaz isek senide sohbetlerimizi de bide o Dolmabahçe` deki salepi çok özledim be..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] seni de özledim umarım iyisindir . Görüşemesek de aklımda , kalbimde olduğunu bilmeni isterim canım ..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ah kardeşim be bu günler de yoğun çalışıyorum iki lafın belini kıramadık , sohbetini özledim
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sana delikanlı kız diyesim geliyor , senin gibi delikanlı kızları özledim bu hayatta , zenginin fakirliği özlemesi gibi..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ve @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ah siz yokmusunuz siz , sizler gibi aşkları sizler gibi kaliteli insanları bulmak çok zor sizide oldukça özledim . Dügün için söylediklerimi unutmuş değilim Sessizliq
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sen sen sana ne sorular soracağım günler var sen dur benden öyle kolay kurtulamazsın hem arada iyi tarafımda tutuyor o kahveler o bardaklar
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sen adamın dibi napıyorsun bensiz gülüyorsun dimi , sana bişi diyim mi kanka sen bir farklı ol sen beni özle la
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] çaktırmıyorum ama sen benim ilgimi çekiyorsun farklı olduğunu düşünüyorum birde foruma üye olurkene yeni iken dikkat ettim sen eskilerden ve emek verenlerdensin sana farklı bir saygım var o yüzden senide özledim
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] senin günlüklerini özledim bilesin
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] seninle konuşmayı özledim sen o kadar sempatiksin senin yanında biri bla..bla.bla.. yaa
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sen biraz hayırsız çıktın ama ben senide unutmadım naber ya Özlendin.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] beni birine benzet halimi hatrımı sor nerdesin sen birilerinin nasılsın demesini özledim belkide :P

Şuan iş yerinde beni geberticekler sonra devam edeceğim