Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25.10.2013, 17:25 #1 (permalink)
Jaqen Jaqen isimli Üye şuanda  online konumundadır
Root Administrator

Jaqen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Numarası: 1
Nereden: İsveç
Burç: Koç
Konular: 21674
Beğeni Alınan: 67559
Beğeni Edilen: 13763
Rep Gücü: 10
Jaqen isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

yeni İştahı Kesmek için Ne Yapmalı?

İştahı Kesmek için Ne Yapmalı?

Etiketler:
Beslenme, İştahı kapatmanın yolları, İştahı kesen önlemler, İştahım Nasıl Kesilir?, İştahımı Kesemiyorum,
İştahımı Ne Keser?, Kilo Verme, Kilo Vermek İstiyorum,
Zayıflama, Zayıflamak İstiyorum, Zayıflamanın Formülü

İştahınızı Kesmek İster misiniz?

Şimdi size iştahınızı azaltmanın ve onunla baş etmenin kolay ve basit yollarından bahsedeceğiz.

Anti-aging ve kilo yönetimi uzmanı Dr.Ahmet Karaçam, yemek yemeden duramayan, iştahını durduramayan kişiler için, şu önlemlerin faydalı olacağını dile getiriyor.

İştahı Azaltan, Kesen Önlemler:

* Bol bol su için. Su sizi tok hissetmenizi sağlar.

* Yiyecekleri uzun uzun çiğneyin.

* Günde sıkı az öğün yiyin. Öğün sayınız artmasın.

* Hergün 6-8 saat uyuyun.

* Bol bol egzersiz yapın.

* Glisemik indeksi düşük besinlerle beslenin.

* Yeşillikli ve baharatlanmış yiyecekler yiyin.

Ayrıca, ton balığı, yeşil salata, kivi ve portakal tok kalmanızı sağlar.

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Jaqen isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla