Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.11.2013, 23:40   #1 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Forumaski Mevlüde giderse

Forumaski Mevlüde giderse

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:ne wercekler acba mewlütte ucuza kaçmzlar inş

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:sanmam ölü zenginmiş baya herhalde

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:çarpılcanız bea hoca gelio bi susun

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:gördün mü?

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:neyi ?

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:bak ölünün ayakları qözüküo

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Allah canını almaya nerden farkettin hemen

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:amin inş almas yane alsada daha lüks bi yerde alsın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:he helwalar qelio yuppi

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:adam ölmüş sen burda helwa peşindesin

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:sende helva pesındesın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: sanki sen deilsin nie geldin ki tanımıyon bile adamı

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:sen tanıyonmu?

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:tabiki bizim karşı komşunun teyzesinin ablasının kızının bacanagının eniştesinin amcasının kardeşi

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: pekte yakından tanıyomuşsun

heLvaLar GeLir

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:ya ben bu helwayı hiç begenmedim ucuz malzeme kullanmışlar belli

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: demek bu kadar değer veriyorlar ölüye

Hoca(@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]):duaya geçiyoruz

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:ben bilmiyom ama napcam

Hoca(@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]):sen eniyisi git bence en güzeli

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:beni kızdırmayın ha şimdi bi okuyup üflerim sizde ölünün yanına gidersiniz

Hoca(@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]):Anam Bu nasil mewlüt ya kaçıp qideyim ben nereye düştüm ben Allahım günah yazma yarabbi

Lütfen Emeğe Saygi.

Konu Jaqen tarafından (02.11.2013 Saat 23:48 ) değiştirilmiştir.
Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla