Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.11.2013, 11:25   #1 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Patates Diyeti 1 Haftada 6 Kilo Ver

Patates Diyeti 1 Haftada 6 Kilo Ver

Patates diyeti 1 haftada 6 kilo vermeyi sağlar. Tabi bu diyetin düzenli uygulanmasına ve kişinin bünyesine bağlıdır. Diyet listesi bir hafta içerisinde ufak değişiklikler içermekle birlikte haşlanmış patates bu diyetin hemen hemen her öğününün ana malzemesidir. Patates diyetinde birinci gün; sabah ve öğle öğünlerinde 2 orta boy haşlanmış patates akşam 3 orta boy haşlanmış patates tüketilmelidir. İkinci gün ise listede sabah öğle ve akşam öğünlerinde 2 orta boy haşlanmış patates var. Üçüncü gün ise aynı birinci günde olduğu gibi sabah ve öğle öğünlerinde 2 orta boy haşlanmış patates akşam öğününde ise 3 orta boy haşlanmış patates tüketilmelidir. Patates diyetinin dördüncü gününde ise listeye meyveler ekleniyor. 4. gün sabah kahvaltısında 1 elma 2 mandalina var.

Aynı günün öğle yemeğinde 2 orta boy haşlanmış patates ve akşam yemeğinde ise 3 orta boy haşlanmış patates var. 5. gün diyetin sabah ve öğle öğünleri 1 elma ve 2 mandalinadan oluşuyor. Akşam yemeğinde ise 2 porsiyon balık ya da bonfile ile karışık salata var. 6. gün sabah kahvaltısında 1 elma 2 mandalina öğle yemeğinde ise 1 elma ve 1 portakal bulunmakta akşam yemeğinde 2 porsiyon balık veya bonfile ile 1 tatlı kaşığı sıvı yağ eklenmiş karışık salata bulunmaktadır. Patates diyetinin son gününde ise sabah 1 elma 2 mandalina öğle yemeğinde 1 tatlı kaşığı yağ eklenmiş patates salatası yeşil soğan akşam yemeğinde ise 3 adet tavada yumurta ve yeşil salata bulunuyor.

__________________
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Jaqen isimli Üye şuanda  online konumundadır Alıntı ile Cevapla