Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04.11.2013, 20:55   #16 (permalink)
EndGirl
Kafam hep duman..

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Selam Arkadaşlar ; Açıklama..

Güzel ve yerinde bir aciklama olmus bence. Sahsen bize görünen kisim hic hos degildi yas olayina yorum yapmam iliski yasayan kisilerin bilecegi birseydir ama isin iliski durumu gercekten herkesin yorum yapmasina ortam hazirlicak kötü görünen birseydi Her ne kadar bazi arkadaslar kimseyi ilgilendirmez desede ahlak olayina aykiri oldugu icin bu herkeside ilgilendirir En azindan ben ilgileniyorum. Forumda ki arkadaslari bilemem ama ben evli bir kadinin esini aldatmasini hos bulmam bunu daha farkli kelimelerle yazmak istemiyorum ha tabi ayni sey esini aldatan erkekler icinde gecerli Sen en basinda evliyim diyip burda biriyle farkli bir sekilde konusursan insanlarin sana bakis acisi da degisir agzina gelenide soyler. Dogru veya yanlis bu boyledir.. Zaten @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]le konusunca ona da aynilarini soylemistim
Ha sunu da soylim aciklama yapmak zorunda tabiki de degildin sonucta burasi sanal bir ortam sokakta birbirimizi gorsek tanimayiz ama yinede insanlarin size olan bakis acisini duzeltmis oldun
Mutluluklar diliyorum hersey gonlunuzce olsun

EndGirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla