Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12.11.2013, 20:06 #11296 (permalink)
Narsinha Narsinha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Narsinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Numarası: 3
Nereden: Soul Society
İlişki Durumu: Yok
Burç: Aslan
Konular: 5315
Beğeni Alınan: 8026
Beğeni Edilen: 8009
Rep Gücü: 10
Narsinha is just really niceNarsinha is just really niceNarsinha is just really niceNarsinha is just really nice

Standart Cevap: Sohbet Muhabbet

Alıntı:
Ekvator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yönetici iseniz, mesaj siliyorsanız, bununla ilgili soru alıyorsanız cevaplayacaksınız arkadaşım. Tag boyut sınırı koyduysanız, bunda herkese eşit muamele edeceksiniz! Bana kırk dereden su getirtip, falancaya göz yummayacaksınız!

Evet, Faraza eski nickim. Frekans ise kardeşim. Kendisinin kardeşim olma hususunu belirtme gereği duymadım, zira saklı kalmasını istedim. Benim davetimle geldi buraya üye oldu.

Ip olaylarını yıllardır çok iyi biliyoruz. Tek adminlik yapan sizler değilsiniz. Gizli saklı illegal iş çevirsek, bunun muazzam yolları var. O yüzden bir şey yakalamış havalarına girmeyin.

Saygılarımla; @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] & @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Benim veya diğer yöneticilerin nasıl davranacağına, sen veya bir başkası karışamaz.Beğenmeyen girmesin, kimseyi silah zoruyla tutmuyoruz burda değil mi.

Siz sanıyor musunuz ki insanlar sadece kışın üşür, onlar sevdikleri yanında olmayınca da üşür..
-Narsinha-
Narsinha isimli Üye şimdilik offline konumundadır