Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18.11.2013, 01:27   #1 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Perii ve idealist

Perii ve idealist

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] & @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
minik kraliçem seni çok seviyorum

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: bende
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: benimle benimle benimle evlenirmisin
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] hıı ne diyosun sen lan ohaaa hayır olamaz asla
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: neden?
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL].içip içip döversin
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:;yuh kızım ben alkol kullanmam ki döversemde adam değilim
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:iinanmadım kii
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: yalancımıyım ben sanki
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] .lan sen kahveden çıkmazsın
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: okey tavla bilmem öğrenirsem senle oynarım
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: yok aman dur orda kalsın kumarda vardır şimdi sende
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:asla korkma benim çokta param yok zaten altı üstü derdim saadet

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: olmaz @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]`im biraz sabret ben bu yaşta biraz taze sayılırım

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: gelir bende kapının önüne anırırım
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: hayvan şarap içer pis kokarsın tipindende belli zaten sen bi piskopatsın
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:tamam kabul var birazcık amma ellerinde uslanırım yarın senide istetirim ananmla git konuş babanla
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : aman başım belada delimisin sen oğlum öldürürler hemde ben zaten özgürüm ben hiç bişeyden anlamam kiii; çamaşır bulaşık elim ayağıma dolaşır
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:korkma bebeğim elime her bi iş yakışır hem dikiş nakışta biliyorum sana bişi bırakmam
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:hayır kurufasülye pilavı yaptırıp yanına soğanı kırıyım dersen elimin tersini yersin suradınla merse dönersin ben karadeniz kızıyım abi git başımdan yaa

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: aaah yeter ulan evleneceksin benimle yarim kalmadı halim kalbim yanlız sana talip bana bağrıp durma çarparım ağzının ortasına
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:ühüüü şimdiden başladı yaa
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:affet bebeğim kendimi kaybettim bendeki şiddet dilden gelir ama elimden gelmez
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:hı tabi tabi o zaman isteklerimi sayıyorum yatlar katlar beetler feetler mıchkler mıxer
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: lan şimdi bu kız benden klip isterse
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:isterim tabiki serseem
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: o zaman çekelim dersem kabul edermisin söyle bana evet mi hayır mı
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:ı ı hayır

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:nolur evet de

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:hayır

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:nolur evet de

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL].hayır

Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla