Konu: Balküpü
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.11.2013, 18:16   #8 (permalink)
Coffee Queen
thewomanwithredhair

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Balküpü

Alıntı:
Viky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Kısa ve öz nickinin hakkını veren bir üye...
Seni seviyorum.. Iyiki tanıdım seni
Canımsın, bende seni seviyorum
Konu için ayrıca teşekkür ederim, utandırdın benii

Alıntı:
SrKn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iyi ki tanıdım seni fatoşcuk çok ortak yanımız var matematik hariç sen niye matematik öğretmeni oldun ya ingilizce öğretmeni ol fransızca öğretmeni ol türkçe öğretmeni de olabilir tabi ama mat. kötü ya neyse bi yandan da iyi matematik kursu alıyom senden
Teşekkür ederiiim, unutma sevdircem ben sana matematiği

Alıntı:
MeLiNNa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nickiyle örtüşen biri bence pek tanımasamda tatlı dilli ve güler yüzlü olduğunu düşünüyorum ha bide duygusal bir yapısı var gibi..
Teşekkür ederiim @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]CmM

Alıntı:
KaRaqiZz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aynen hepinize katılıyorum çok tatlısın @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] matematik öğretmeni hımm benimde matematiğim sıfır kpss için şart oldu artık basmıyor kafa ahaha sözelciyim ben ama asıl iş matematikde hayırlısı artık
Teşekkür ederim @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Elimden geleni yaparım matematik konusunda

Alıntı:
bigmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], evet zevkleriyle tezat bir isim. Balı sevmediğini defalarca ifade etti. Ama buna rağmen çevresinde kişiliğinden kaynaklı olarak böyle tanınıyor. Aslında alışıla gelmiş bir isim yani "şekerkız" ismi daha bir yakışırdı diye düşünüyorum
Kendi doğruları olan, hayata sım sıkı sarılan ve rakamların kahrına keyifle katlanan biri Biraz karamsarlığı var. Ama eminim ki onu da aşacak ve hayatın mücadele ve başarının hayat mücadelesini lehine çevirme olduğunu o da keşfetecek
Balküpü ile idare ediver artık @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Teşekkür ederim güzel sözlerin için

Alıntı:
Exodus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoş sempatik bir arkadaşım muhabbeti o kadar sarıyorki insanı günler sonra ismini sormak aklıma geldi
Dmi ya öyle oldu
Sorun yok arkadaaşımm

Alıntı:
PureLove6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
adı üstünde @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sevecen cana yakın bir üye (:
Teşekkür ederim @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]