Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.12.2013, 02:08   #93 (permalink)
Sultan ŞAH

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Aşkım,aşure yaptı bugün.Göremedik aşureyi ama olsun.En son benim herifi pıçaklıyorduk Kendisini son anda kurtardı.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Bana karşı çok güzel iltifatları olan birisi.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Benden bir tag istedi,isteyiş o isteyiş Ayrıca konularını takip ettiğim birisi.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Huzurum,canım benim Sürekli konuşasım geliyor onunla
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Az nefes alda az yavaş konu aç kız Avatarlarını seviyorum bide ıı pembiş olmasını
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Büyüksün abi.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Efendi,ağırbaşlı,ideal erkek tipi.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Iyyy pas. Şaka şaka ilk geldiğim günden beri bana yardımcı olan,sorunlarımla ilgilenen apla o apla.Canım sıkılınca ben onu pıçaklayıp,dövüyorum.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Konuşmadık bugün hiç dediğimde,hoop mesajını gördüğüm insanç
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Ona kız demiştim ilk konuşmamızda,sürekli düşününce utanıyorum.

Sultan ŞAH isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla