Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.12.2013, 21:37   #1 (permalink)
Sultan ŞAH

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
yeni ForumAşkı Akşam Davetime Hoşgeldiniz

ForumAşkı Akşam Davetime Hoşgeldiniz.
Size güzel güzel yemekler yaptım eneee
Bu akşam karnınızı epey bi doyuracağım. Ama herkese bir yemek.
Para yora yok fakirim anca yetti.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Sana AŞK KURABİYESİ

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Patlıcan'ı hiç sevmem ama sana PATLICAN ÇEVİRME

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Sana SAMSA OTURTMA inşallah beğenirsin

@ Angelus Marshmallowlu PASTA tatlı yiyelim

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Sana bişi vermicem. Sana özel Azeri yemeği PİTİ AŞI

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Sana ne yapsam hemşerim ıııı. GÜNEŞ ÇORBASI

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Sana en değişik yemeğimi yapıyorum. IZGARA SEBZELİ LAZANYA

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Sana SOĞAN KREMALI SOMON BALIĞI ye bakayım nasıl olmuş

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] bebeğim sana TON BALIKLI SUSHİ yicen onu döverim

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] İsmin gibi güzel bir yemek yaptım sana TARÇINLI SALYANGOZ ÇÖREK

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Tatlım MANDALİNA ŞURUPLU KEK

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Ay senin gibi tatlı MİNİ PİDE

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Canım afiyet olsun. ANTEP USULÜ AŞURE

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Ay ağzın tatlansın ayol ÇİKOLATALI FİNCAN KEK

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Limonlı TRUF afiyet olsun hepsi bitcek

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Afiyet olsun EKMEK DOLMASI

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Meleğim Senin gibi pembiş GÜLLÜ MAKARON.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] canım avatarım için çok sağol tekrar KROKET DOLMASI

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Canım en güzel poğaçamı sana yapıyorum. SAÇAKLI POĞAÇA

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Değişiklik olsun MOZAİK PASTA

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Sana aslında yapmamam lazım ama neyse. GÜVEÇTE KURUFASÜLYE

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Canım afiyet olsun PATLICANLI TAJİN. Senin gibi tatlı

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Afiyet olsun. Salata yiyelim ÇITIR YUFKALI SALATA

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Canım biz içelim az ya COFFEE FRAPPE

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Pek yetiştiremedim zamanım yetmedi. ROKA SOSLU MAKARNA

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Iııı seninlen biz KIYMALI SARAY BÖREĞİ YİYELİM afiyet olsun ayol

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] kız kimseye söyleme PHANNKUCHEN yiyelim seninle

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Aifyet olsun bize BONBONLU ÇİKOLATA KALPLERİ

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] HASANPAŞA KÖFTE uğraştırdı ya

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Afiyet olsun balım SICAK KESTANELİ KEK

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] aşkııım Biz pilav yicez

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] oh oh Sebzeli Strudel

@AsiRuh BİSKÜVİLİ KANEPE Afiyet olsun.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] KEREBİÇ TATLISI sevdiğini duydum

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Çok güzel oldu bence MUHALLEBİLİ KAKAOLU KREP

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] SEBZELİ MEZGİT yiyelim mi ?

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Balım börek yiyelim seninle SÜTLÜ ISLAK BÖREK.

Bütün paramı sizler için harcadım.
Hepimize afiyet olsun.
Herkesin tabağı bitcek ona göre. !!

Sultan ŞAH isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla