Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08.12.2013, 16:36   #1 (permalink)
Yagmur
Bazen Susmak En Güzel Cevaptır..

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Forumaşkı Yemekte

Forumaşkı Yemekte

Forumaski üyeleri bir aksam yemeğinde bulusurlar..Yemekte Geçen Diyaloglardan Bazıları

Yemekler Masaya Gelir ortam birden sessizleşir

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Bu tabaktaki ne !?
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: yengeç galiba
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: olm yengeç'in benim Tabağımda ne işi var
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:bn nerden bilim demekki onu sipariş etmişsn..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Şu garson nerde yedircem bu yengeci ona...

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: off abi ya şu masadaki kızlara bak
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]<<: Bakamam Yanımda yenqen oturuyo olm
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:abi o kızlarla konusuyo faketmez seni
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:yok olm bakmicam alla alla..!!
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:şu esmere Çıkma Teklifi etsem Kabul edermi..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]<:ne halin varsa gör bea.
(@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]) 5 dakika sonra gelir.. Sol Göz Morarmıs Şekilde)
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Nooldu ??
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Abi kadının Erkek Arkadaşı varmış hemde Boksör..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: oh ii olmuş

Masaya Büyük Bir Çiçek Gelir ve üzerinde Not: Arkadaşlar Bugün Aranızda olmak İsterdim ama Şehir Dışına Bir iş sehayatine Çıktığım için gelemedim Kusura bakmayın..

Not:Bu akşamki hesabı ödemeyin ben hallederim..@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL])

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: oof Getrin bütün yemekleri ne var ne yok hesabı @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ödüyomuş
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:ama biraz daha yersen patlayacan
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Bişe Olmaz..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: olur yha yeme artık..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:yok yha bişe olmaz..!
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:zaten sana bişe olacağından deil çekil birazda ben yicem..

(bu sırada @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ortaya alevli meyva istemiştir, daha önce hiç alevli meyva görmeyen @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] yangın çıktığını sanar veeee….)

: çekilin ben lisedeyken yangın tatbikatında görev aldım.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : dur cnm, bırak o elindeki yangın söndürücüyü. Her tarafı berbat ediceksin.

(bu sırada @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] heyecandan olsa gerek elindeki tüpü şuursuzca savurur ve nihayetinde tüp @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] un kafasına gelir ve @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] bayılır…)

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: ne yaptın cnm ya Çocuğu bayılttın.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]hiç oralı değildir): çekiliiiiin!!!

(@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] bir anda yangın söndürme tüpünü alevli meyvanın üzerine boşaltır, ortalık dumanaltı olmuştur ve kimse birbirini göremez…)

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: arkadaşlar herkes sakin olsun, ben yanınızdayım…

(bu sırada @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] kendine gelir gibi olur fakat 50 kadar kişi üzerinden geçince tekrar bayılır)

(herkes dışarıdayken @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] içerde unuttuklarını fark eden @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] hemen içeriye dalar, @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] u uyandırır{tokatlama vasıtasıyla} ve hemen onu hasteneye götürürrürler