Konu: Şiirler
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23.10.2012, 14:24   #64 (permalink)
Ruthless
Herkesin Havasını Attıgı Yerde Benim Rüzgarım Eser...
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Şiirler

Unutulmuyor Bitmiyor Geçip Gitmiyor ... ... ...

Her Gece Olduğundan Biraz Daha Muhtacım Sana ...Kırgınım Aslında Kızgınım…Hayır Sana Değil; Seni Kırıp Üzen Şu Aptallığıma… Ne Olursa Olsun! Zamanım Da Mekanım Da Değişmiyor ...
Hep Her Zaman Aynı Yere Çıkıyor Bütün Yollar;
Sana! ... ...

Uzun Zaman Oldu İçimdeki Maviler Donalı ... Kendim Seçtim Sevdayı Tek Başıma Yaşamayı ... Yalnızlığımın Sorumluluğunu Taşıyacak Kadar Da Yürekli Olduğumu Düşünür Ve Söylerdim Herkese Gururla ... Geceler Sancı Olur İşlerdi İçime Ama Yüreğimde Yaşattığım Sevdamı Düşündükçe İçime Yayılan Sıcaklık Alıp Götürürdü Tüm Sancılarımı ... ... ...

Ne Kadar Zamandır Böyleyim Ne Kadar Zamandır En Yakın Dostum Özlem Hatırlamıyorum ... Sanki Zaman Durdu ... Evet Özlüyorum Ve Özlemeyi De Seviyorum ...

Çünkü Özlemin İçinde Aşkım Mutluluğum Umutlarım Var ... Gidenlerin Ardından Ağıt
Yakmamayı Öğreneli Çok Uzun Zaman Oldu Ama Sen Bambaşkaydın ... Kimseyi Senin Kadar
Sevmemiştim Ki ... Seni Birine Anlatmaya Kalksam Sözcükler Yetmiyor Kelimeler
Acizleşiyor ... Neye Benzetsem Hep Bir Yanın Eksik Kalıyor ... ... ...

Yanımda Yoksun ... Olsan Sarılırdım Sana Sıkı Sıkı ... Bırakmazdım Sıkılır Bağırır Çağırırdın Ama Ben Biraz Daha Fazla
Sarılırdım Sana ... Biliyorum Benden Bağımsızdın Hiç Sahip Olamadım Sana ... Olmakta İstemedim Aslında Çünkü Hep Yanımda Olacaktın ... ... ... Ya Da Ben Öyle Sandım ... ... ...

Dinlediğim Her Şarkıda Her Yağmurda Islanışımda Dalgaların Kayalara Çarpışında Her Eylül Ve Her Kasımda Sen Yeniden Gidiyorsun Benden ... Ben Bu Ayrılışların Acısını Yaşarken Birgün Gidebileceklerini Düşünerek Kimsenin Gelmesine İzin Vermiyorum…

Sana İlk Satırlarımı Yazdığımda Yine Mum Işığı Vardı Odamda ... Soğuk Beyaz Bir
Defterin Her Şeyi Hayale Dönüştüren Sayfalarında İlk Kez Seni Yaşamıştım ... Şimdi
Uzun Yağmurların Ardından Yine Mum Işığıyla Dolu Odamda Ve Hala Sana Yazıyorum ... Çünkü Ben Her Hayal Kırıklığım Her Duvara Çarpışımdan Sonra Hala Sana Dönüyorum ...

Ortasından Kopartıldığı İçin Hiçbir Zaman Sonu Gelmeyecek Günlerimize Dönüp Hala Seni Arıyorum… ...

Ruthless isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla