Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13.12.2013, 15:17   #2251 (permalink)
Orhan-38
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Düşünki O Bunu Okuyacak ?

Sevgimi bir kâğıda yazıp bırakıyorum kalemimin ucundan… Sen gibi yaralayıcı mı olacak bundan sonra bütün duygular? Hayat yolculuğum sen de mi noktasını bulacak?
İçimde kalabalıkların rahatça sığabileceği bir boşluk? Kelimelerimin kalp atışlarını duyuyorum... Acı; mürekkebim oluyor artık... Kıyametler kopuyor bir adım arkamda dönüp bakmaktan korkuyorum… Beyaz umutlarımın siyah yalnızlıklarımdan kurtulmasını bekliyorum... İçimde ayaklanan tüm hislerimi bir zarfın içine koyup sıkıca kapatıyorum kapağını… Engelliyorum benden bir parça olduğu halde gitmek isteyenleri…
Anlatamıyorum? Susmayı marifet bilmiş yanlarımı destekliyorum…
Yüreğimi sana verdim biliyorum... Öyleyse bende olamayan bir şeyin acısını nasıl başucumda hissediyorum? Bir anımı daha boğuyorum denizde... Uzaklaşıyorum bu şehirden... Yaşanmış zamanlarımı da götürüyorum… Gölgemden sıyrılıyor gerçeğim… Atamadığım bütün duygularımı yamayıp tekrar giyiyorum… Yitirdiğim yerden devam ediyorum yaşamaya… İşte kimsesizliğimin başladığı nokta?
Sessizce gözyaşlarımı veriyorum sana... Giderken onları da alsana yanına... Bakıldığında ardındaki sen görünüyorsun... Kendimi sarp dağlarda buluyorum bir an... Gezdiğim diyarları yokluğunun ölüm uykusunda görüyorum... Yalnızlığımı dev kayalardan denizlere fırlatıyorum… Ne kadar güzel sözcük varsa koyuyorum yüreğimin sandığına... Sana dair güzellikleri dillendirmek için onlar da…
Taşımakta zorlanıyor bedenim ruhumu... Kurşunsu seslerle geçiyor her gece yüreğimden sensizlik? "Unuttum" dediğim yalanlarım içimden çekildiği zaman; yaralı bir güvercin daha uçuracağım sana... Yüreğimin ayağı takılıyor yokuşlarında... Bende ne kaldı ki senden bir benden başka...

Şimdi;
Mutluluk; mavi bir kelebek
Çabuk gel!
Bu kelebek ölecek!
Az zamanı kaldı direnecek?

Aşkın ekimi kasımı olmaz ki.. Ilık bir ekim sabahında, Ayaz bir şubat akşamında Ya da temmuz güneşinde sevmezmiyim seni..?. Severim.. Hemde çok..
Orhan-38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır