Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08.01.2014, 19:22   #1 (permalink)
Şafak
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 9 Ocak 2014 Balık Burcu Yorumu

9 Ocak 2014 Balık Burcu Yorumu

Bugüne kadar üzerinizde hakimiyet kuran herkese karşı galip geleceğiniz dengeleri değiştireceğiniz haklarınıza sahip çıkacağınız bir süreçtesiniz. Daha önce var olan şartlarınızdan çok daha iyi şartlarla karşılaşacak ve deneyimlerinizi sonuna kadar kullanarak kendiniz için en iyi ve doğru kararları alarak uygulayacaksınız. Duygularınız kararlarınız istekleriniz daha önce olmadığı kadar netleşecek ve cesur adımlar atacaksınız. Sizinle aynı değerlerde buluşan fikir ve görüşlerinize önem veren insanlardan alacağınız destek ve iş birlikleri yaşamınız da yep yeni bir dönemin müjdecisi adeta. Özel yaşamınızda ise sürüncemede kalan bir ilişkinin bağlarını tamamen kendi isteğinizle koparak özgürlüğünüze kavuşacaksınız.

Günün Olumlaması: Aklımı ilimle yüreğimi inançla zenginleştirebilmiş olmanın şükründeyim, Düşünüyor üretiyor kolaylıkla öğrenerek sürekli gelişiyorum. Mesleğimde başarıyı yakalıyor ve sürekli olarak yenilenerek maddi manevi bereket dolu kazançlar elde ediyorum. İlahi adalete güveniyor haksızlık yapmıyor haklarıma da sahip çıkıyorum. Evrenin güzelliklerini keşfediyor yaşamımda severek yer veriyorum.

Günün Kristali: Yeşim

Günün Rengi: Fıstık yeşili

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla