Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.01.2014, 16:40   #2876 (permalink)
Orhan-38
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Düşünki O Bunu Okuyacak ?

Öyle Yalnızlıklar Gördüm ki Senden Önce Hiçbiri Yaşatmadı Böyle Kendini...Acıtmadı, Gecelerce Ağlatmadı... Ve Ben Böyle Issızlığın Çığlıklarını Hiç Duymadım! Her Sesi Sana Yordum Her Rengi Sende Buldum, Seni Aradım...Duyduğum Sesle Avundum Ama Yine Yoktun! Ve Sabahlar...Gecenin Teslimiydi, Belki de Acısıydı Tüm Tesellilerin, Belki de Hesabıydı Geçmiş Koca Ömrün... Dilimin Ucunda Hep Sen Ama Yaşadığım Sadece Hayalin... Sevda Kocaman Bir Yalan,Dillere Düşen Bir Ateş Belki de...Yüreğimi Koydum Sana Ben Tüm Benliğimle...Derinden,Sırılsıklam, Çığlık Çığlığa Aşık Oldum Sana Ben...Ne O Yoksa Ağladın mı? Ağlama! Ben Sana Hala Vurgun Hala Aşık, Hala Sana Aitim...Gözyaşlarım Hala Yanaklarımda...Sus! Sakın Ağlama Çünkü Ben Yine Sana Aşık,Yine Sana Vurgun Yine Seninim...Sus Artık Bak Gönlüm Ağrıyor! Sus Artık Bak Yüreğim Seni Özlüyor! Sus Artık Bak İçim Hala Sen Diyor!......Duyuyormusun...!!!

Aşkın ekimi kasımı olmaz ki.. Ilık bir ekim sabahında, Ayaz bir şubat akşamında Ya da temmuz güneşinde sevmezmiyim seni..?. Severim.. Hemde çok..
Orhan-38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır