Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18.01.2014, 09:22   #21 (permalink)
Caddeci
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Hoşça Kalın.

Bu durumun ucu açık aslında.
Durumu özetmek gerekirse bir kaç unsur yeterli olacaktır
;

• Beni seven ve sevmeyen kimlermiş?
  • Kişi kendini sürekli haklı görme psikoloji olarak tanır.
  • Beni seven ve sevmeyen arasında tartışma bazlı olarak bir tartışma yapısı olarak bir düşünce alt yapısı oluşturmaktır.
  • Ben gidiyorum, bundan sonra görün siz düşüncesi,
  • Bu ve buna benzer düşünceler aslında çoğaltılır bu konuşma tarzına yönelik. Çünkü; böyle bir konuşma ile gitmeyi seçen bir kişi, aslında amacı gitmekten çok, ortamdaki atmosferin yapısı anlamaktır.

Yeri gelmişken sanal ortam nitelendirmesine bende bir kaç kelamla sonlandırmak istiyorum;
  • Sanalda insanlar tanınmıyoruz zihniyetini benserler,
  • Sanalda takılan vakit geçiren insan, kişi bilgilerini gizliyoruz zihniyetinde ve düşüncesinde olur,
  • Sanalda takılan insan sabit ve katı düşüncelerin verdiği kurallarlar yapısı ile kendini engel ve zorunlu hisseder bazı şeylere,
  • Sanal ve real olarak ayrı bir durum olarak ayıran insan aslında kendine olan özgüven ve zeka yapısının ne derece kapasite içerisinde olduğunu gösterir.

Yukarda saydıklarım çoğaltılır aslında ama önemli olan kişinin öncelik olarak kendini bilmesi ve kendine inanmasıdır. Diğer konu olan sevgili, aşk durumlarına girmedim bile. Ona girsem zaten çoğu kişinin doğru bildiği yanlışları anlatırdım.

Keyifli forumlar.

Caddeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır