Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.01.2014, 20:25   #1 (permalink)
Şafak
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
yeni 21 Ocak 2014 Boğa Burcu Yorumu

21 Ocak 2014 Boğa Burcu Yorumu

Gökyüzü iş hayatınızda hızla yükselmeye başladığınız bugünlerde rakiplerinizden gelecek etik olmayan davranışlarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. DİKKATLİ olun! Sağduyulu davranın öfkelenseniz dahi kontrolünüzü kaybetmeyin ve onların size yaptığı davranışlar içine girmekten kaçının.Siz işinize ve yapmanız gerekenlere odaklanın.Siz karanlık bir mağarayı aydınlatan Işık gibisiniz.Işığın gücü duruluğu karanlığı daima aydınlatır.Bunu aklınızdan çıkarmadan hareket edin ve kazanın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden dolayı aldığınız sorumlulukları tek taraflı yüklenmiş olmanın ağırlığını sevdiğiniz insanla paylaşın ve yaşamın müşterek sorumluluklar getirdiğini uygun bir dille ona hatırlatın..

Günün Olumlaması: Yüreğimde ki küçük çocuğun sesine kulak veriyor, Onu özgür bırakıyorum. Yapmacık bana ait olmayan beni benden uzaklaştıran her şeyden uzaklaşıyor içimdeki çocuğun coşkusuyla ruhumu yeniliyorum. Eskimiş bana yabancılaşmış her şey yaşamımdan çıkıp gidiyor yerlerine yepyeni şanslı güzellikler geliyor…

Günün Rengi: Beyaz

Günün Kristali: Rodokrozit

Konu Şafak tarafından (20.01.2014 Saat 20:27 ) değiştirilmiştir.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla