Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22.01.2014, 10:23   #58 (permalink)
XxX
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Aşktan kaçıyor musunuz?

Alıntı:
Muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bazı zamanlar olumsuzluklar yağmur gibi insanın üzerine yağar. Karamsarlık karanlık gece gibi çöker insanın zihnine ve yüreğine. O günler hiç geçmeyecekmiş ve olumsuzluklar hiç bitmeyecekmiş gibi gelir. Ancak zaman geçtikce insan yaşadıklarının etkisinden kurtulmaya başlar.
Karamsarlıktan kurtulmak, kişiyi karamsarlığa sevkeden olayın kişi üzerindeki etkisiyle doğru orantılı olarak ya uzun zaman alır ya da kısa sürer.
Sanırım sen aşırı bağlanmışsın ve hayatına başka hiç bir alternatif, bu arada ayrılma ihtimalini hiç almamışsın. Tabi ayrılık gelip kapını çalınca da etkisinden kurtulman zor oluyor. Ama biraz da alternatif düşünceleri hayatımıza misafir etmemiz gerekir. Yani hayat bizim düşündüğünüzden çok daha geniş, kapsayıcı ve yer yer mutluluklar da bahşediyor. Yeter ki kapılarımızı aralık tutalım. Mutlaka iyi yanıyla da bir gün bizi kucaklayacaktır.
Benim en büyük hatam iki kez güvenmek oldu. Gerçekleri görmeme rağmen sanki yokmuş gibi davrandım öyle olmasını istedim bunda benim suçum çok büyük budala gibi davrandım. O dönem bunu algılamam imkansızdı gözlerim görmüyodu başka hiç bişiyi şimdi algılıyorum ve yaptığım bu büyük hatanın bedelini ödüyorum..

XxX isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla