Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24.01.2014, 09:48   #11 (permalink)
Vin Diesel
Bağımlı Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Cool Güne başlarken ..

Sizlerle güne 1-0 başlıyorum afiyet olsun arkadaşlar

Seninle karşılıklı bir kahve içelim dostum çünkü kahve bahanedir dostluk şahane afiyet olsun @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Bulunmaz bir huzursun sen @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] afiyet olsun.

Sen sevginin Sultanısın unuttuğum sıcak dostlukları hatırlatansın @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] afiyet olsun.

Sessizliğinle , sakinliğinle , anlayışınla sen iyiki varsın @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] afiyet olsun.

Biraz kızıl biraz mavi yalnızlığın asil rengi derler ya hani , biraz @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ve biraz @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] dostluğun rengi afiyet olsun arkadaşlar

Sizler gibi dost pek bulunmaz , kadim dostum gibi görüyorum artık sizleri @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] , @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] afiyet olsun.

Ya sen @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ; sen kitaplar olmadan , biz sen olmadan yapamayız . Sen zaten bana kahve borçlusun

Daha yeni yeni tanışıyoruz ama seni aramızda görmek güzel @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]