Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.02.2014, 19:36   #1 (permalink)
SrKn
ultrAslan

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Ceza – Bu Rap Muharebe (ft. Fuat) Şarkı Sözleri

Ceza – Bu Rap Muharebe (ft. Fuat) Şarkı Sözleri
İstisnalarmı vuracak beni yerden yere bağ bu ağır yaramalarının azına ben kilidi vurdum emme siz elma kurdu gibisiniz hepiniz biz her derde deva lokman hekim formülü gibi defter ölümsüz bu raplar lefter küçün andoya düskolleri gibi büyülü dilekler kimi kara kedi sandı bu rapları evi namus bekçisi gibi gördü kendisini ayak altı rapcısı neredeler acabalar ipler fazla heveslenme bebi gör bak kızıl ırmaktan tek ayak üstünde sekerek geçmek kadar zordur hepsi lerecezinizi kurmak bana düşer metaforlarımın alaforunda kaybolacaksınız itler kondom yok bu sefer bana baba diyeceksin kustuğum her sözü sen yiyeceksin esoist veremeyeceksin hiç kulaği dengesiz anten sus kalbin duracak bir gün geberip gideceksin neyin peşindesin
Şu habibi Şubi dek muharbara sapanla m4a1 pala bir arada ya mecnun rap yau elhamdülillah enabi arif fuat berlin vilcellat
Şu habibi Şubi dek muharbara sapanla M4a1 pala bir arada ya mecnun rap yau elhamdülillah enabi arif fuat berlin vilcellat
Kombinezon diyecek kombinasyon olarak ayağını bir pittbull üçbin kilo basınçla kırılacak organı sende yedeği varmıdır alnından başka her yerine bir kurşun hedefim olsun seksendortte yapılan radamofili avucu dursun aşk ikibin lafı dursun teamın her yaptığı eski kartı tırmalamış kulağımı insan ilhamdan bu kadar yoksunmuymuş yosun tutmuş artık kalite çalar ey alternatifinize sponsor olarak domalan aklı birkarış havada beyni sekiz metredende geride olan koltuk sahibi denyo cüceler kimlerden medhet beklerki bilmem tek bir aranjor var gibi ülkede her şey aynı tatta vede aynı tahta çökmek üzeresiniz haberiniz olsun taaviz vermiş kelecekler kulaklar artık bu rapla dolsun
Şu habibi Şubi dek muharbara sapanla emder M4a1 bir arada ya mecnun rap yau elhamdülillah enabi arif fuat berlin vilcellat
Şu habibi Şubi dek muharbara sapanla m4a1 pala bir arada ya mecnun rap yau elhamdülillah enabi arif fuat berlin vilcellat

Fitness Eğitmeni
SrKn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla