Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.03.2014, 23:02   #1 (permalink)
SrKn
ultrAslan

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Sancak - Ölümü Beklet Şarkı Sözü

Sancak - Ölümü Beklet Şarkı Sözü
Cenut verse :
Bu bi kördüğüm şarkılarda sövdüğüm İnsancıl değilim bişey değil henüz gördüğün Bu bi ölü adam insancıl gay Anlamadım hani madam kaçınız bey Egosu yüksek toparla king Konserim bittiyse paramı ver bling bling Hiphop ve Sean paul Desert la Sting kızların rapçilere yaptığı (Turntable) sing garip ortamda şark yaptık ortakla Ghost Buster olduk biz peşimizde hortlaklar Gol olur solu kapa Türkiyede saha yok girişimci gençlik pislikle giyinir bol Kaç geri çünkü aramızda katil var bas gaza canikom İsmailde arkada adımda çift u var adımda çift u var benim adım Utku seninkisi

Nakarat :
Azrail canı almak için bekler kimse duymaz göz gözü görmez Yinede birisi kal dese kalmazsın elini bi tutsam o ölümü beklet x2

Sancak verse :
İstanbul gibiydim eskiden dışarda Önüme kim lan bu diye çıkardı o Şehzadeler dünden bir şarkı uydurupta söylesem bile Bi kaç tracklik albümüne ufak çapta darbe Özlettim kendimi sanırım bi kaç yıldır Yol kat ettim ben çektin gittin sen asker Yerine göre kardeşindim icabında abinde zerre kadar katkın yok yaptığım şu albümde Yeniden dönüp bakıp aynaya Eriyen bi çift göz olur hatıra Beni kandıran bu yüzüm ağlama diye Seslenir arkamdan
Nakarat :
Azrail canı almak için bekler kimse duymaz göz gözü görmez Yinede birisi kal dese kalmazsın elini bi tutsam o ölümü beklet

Fitness Eğitmeni
SrKn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla