Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.04.2014, 22:44   #1 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Hot Young Bloods / Sıcak Genç Bloods Güney Kore Film Tanıtım

Hot Young Bloods Kore Film

Profil

Movie: Sıcak Genç Bloods
Revize Romalılaşmanın: Pikkeulneun Chungchoon
Hangul: 피 끓는 청춘
Yönetmen: Lee Yeon-Woo
Yazar: Lee Yeon-Woo
Yapımcı:
Yönetmeni:
Yayın Tarihi: 23 Ocak 2014
Süre: 121 dk.
Tür: Dönem 1980 / Genç / Duygusal / Komedi
Dağıtımcı: Lotte Entertainment
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore
Arsa

"Sıcak Genç Bloods" Heongseong, Güney Kore'de 1980 başlarında içinde ayarlanır. Film Heongseong yüksek okulda öğrenciler tarafından düzenlenen rekabetleri, dostlukları ve gizli ezilmeler gösteriyor.
Young-Sook ( Park Bo-Young ), yüksek okulda bir kadın çetesi korkulan lideridir. Onun tokluk için bilinmesine rağmen, o Joong-Gil (gizli bir ezilme vardır Lee Jong-Suk ). Bu arada, Joong-Gil okul playboy olduğunu. O Young-Sook dışında yaptığı yüksek okulda tüm kızlar woo çalışır. Gwang-Sik (Çünkü Kim Young-Kwang ), bir rakip okulun erkek çetesinin korkulan lideri, onun bir kadın olarak Young-Sook görür.
Yeni bir kız öğrenci transferi ( Lee Se-Young Seul) yüksek okulda gelir. O diğer kızlar ve güzel farklıdır. Young-Sook onun gizli ezmek üzerine tecavüz gelen yeni bir kız önlemek için çalışır durumdayken Joong-Gil, anında ona aşık. Gwang-Sik Young-Sook Joong-Gil ve yeni transfer öğrenci arasındaki adım olur farkında olarak sorun aynı zamanda Joong-Gil için fırtınayla.

__________________
Aşk der ki sana: Yolumdaysan başım feda yoluna; ama bil ki senin de başını isterim yoluma. Kahır, kapris gelecekse senden amenna! Ama ayağına diken batarsa yolumda ah edip vahlanma!...
Aşk bilek gücü değil “YÜREKTİR”! Yüreğin yetmiyorsa düşme yollara!…
KaRaqiZz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla