Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.04.2014, 00:20   #1 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
facebook Facebook’tan şok haber

Facebook’tan şok haberFacebook, mobil uygulamasındaki mesajlaşma özelliğini kaldıracağını ve mobil cihazlarından Facebook arkadaşları ile anlık iletişim kurmak isteyen kullanıcıların Facebook Messenger uygulamasını indirmesi gerekeceğini açıkladı.
Avrupa’daki kullanıcılarını bu yönde uyarmaya başlayan Facebook, ana mobil uygulamasındaki mesajlaşma özelliğini ne zaman kaldıracağı konusunda yorum yapmadı ancak, uyarılarda kullanıcılara ‘iki hafta’ olarak belirtiliyor.

MESSENGER’I ANLIK İLETİŞİM PLATFORMUNA DÖNÜŞTÜRMEK İSTİYOR


Kısa süre önce Wi-Fi üzerinden ücretsiz telefon görüşmeleri yapma özelliği kazanan Facebook Messenger uygulaması, yalnızca Facebook arkadaşlarınızla anlık iletişim kurmanızı sağlıyor. Kişilerin zaman tünellerini ve paylaşımlarını göremiyorsunuz.
Facebook bu hamlenin sebebini, Messenger’ı olabilecek en iyi anlık mobil iletişim platformuna dönüştürmek için atılan bir adım olarak görüyor ve iki farklı uygulamada mesajlaşma özelliğine sahip olmaktansa, bir tanesine odaklanmayı tercih ediyor.
Tüm kullanıcılar, değişiklik devreye sokulmadan önce Facebook tarafından bildirimlerle uyarılacak.

__________________
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Jaqen isimli Üye şuanda  online konumundadır Alıntı ile Cevapla