Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21.04.2014, 19:33   #5 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Sevgiliye Acıklı Sözler, Sevgiliye Hüzünlü Sözler, En güzel 2014 Acıklı Sözler

En Acı Sözler Silmeye alışkın insanlardık. Önce gözyaşımızı sildik, sonra birbirimizi. Beni Başkasıyla Kıyaslama, Ben GüLüşüne Hastaydım Onlar Bedenine.. Zindanlar ne kadar karanlık olsada umutlar her zaman aydınlıktır. Hayat ne kadar acımasız olsada aciyi unuturan sevdiklerinin varlığıdır. Hangi Veda Cümlesinden Bahsediyorsun Sevgili..? Sen Gitmeye Yeltendiğin Andan İtibaren; Ben Vurdum “Hoşçakal” ın Sandalyesine Tekmeyi.. Yaşamak dedikleri bu işte!.. Ne yaparsan yap, önünde kader, arkanda keder. İkisinin toplamı bir hayat eder.. Benden su katılmamış şiirler istiyorsun. Kalem mi yazıyor sandın ? Ben harfleri denizlerden söküp tek tek, gözlerimden süzüyorum… Göremiyorsun. Senin Olmayacak Birini Sevdiğin Zaman, Çift Mesai Yapar Ömrün, Gündüz Yaşamaya, Gece Ölmemeye Çalışırsın. Dünden İstediklerimi Alamadığım İçin, Yarınlarıma Hep Şükrettim. Gardaşım Bu Sözler Kime? Nasıl Söyleyeyim Ulan, Bir O** Sevdik Diye. Bakmayın Güldüğümüze, Acılarımız Bitmiş Değil, Sadece Alıştık. Öyle herkesi sevmeyeceksin.. Seviyorum demeyeceksin! Seni seviyorum diyebilmek için gerekirse bir ömür bekleyeceksin. Gitmenle rafa kaldırdığım gülüşlerim bir gün gelirsin diye hazır kıta bekliyor gözlerimin dibinde. Bana Uzak Olduğunu Sanma, Yaşadığım Düşüşlerde Gözlerin Var Yanımda. Yolumuz birbirimizi anlamaktan geçmiyorsa, hiçbir yere varamayacağız demektir. Beklemek, şimdi hiç duymayan birine, Dünyanın en güzel şarkısını söylemek kadar anlamsız. Peki ya umut? Umut, şimdi hiç görmeyen birine, Gök kuşağını anlatmak kadar zor ve imkansız. Biri sana git dediğinde, kalmak istiyorum” diyebilmekmiş sevmek Git dediklerinde gittiğimde anladım. Belki de insan sevmeyi bilmediğinden değil, sevgisine layık biri olmadığından yalnızdır. GözLer ve sözLer ikiside bir şeyleri gizler . SözLer ne kadar inkar etse de gözler herşeyi bir bir söyler. Bizi seviyormuş gibi davrananlara Bizde inanıyormuş gibi davranırız. Fazla abartmayın.. Çünkü yerlere göklere sığdıramadığınız aşk, birgün bir hoşçakala sığacak. Sahi ! Neydi o kural ? Sevince mi kaybediyorduk yoksa kaybedince mi seviyorduk ?