Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23.04.2014, 14:13   #1 (permalink)
Asi Ruh
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Kullandığımız Gıda Takviyeleri

Kullandığımız Gıda Takviyeleri

Selam ben kendim dövüş sporlarıya uğraşmaktayım hatta bu sene hayatımın bir parçası olduğunu söyleyebilirim bütün gün dövüş maçları izlemekten kendimi alamıyorum. Neyse bu sporda belli bir aşamaya geldikten sonra ister istemez gıda takviyesine ihtiyaç duyuyorsunuz.

Ben kendim genel olarak doğal olanları araştırıp kullanmaya gayret ediyorum.

Eğer sizde bu konuyla ilgileniyorsanız. Buraya kullandığım ve kullanmış olduğum gıda takviyelerini marka marka yazıp bilgi sahibi olmanızı sağlayacağım.

Ehem ehem.

Optimum Nutrition Protein Tozu:
Porsiyonu 24 gram protein içeriyor antrenmandan sonra hemen alıyorum. Whey proteini içeriği olduğu için kana çabuk karışıyor kas ağrılarını gideriyor ve daha hızlı kaslanmayı sağlıyor.

Ayrıca yeteri kadar protein alamadığım günlerde de kullanıyorum. Sonuçta her gün 10 yumurta 2 bütün tavuk yiyemiyoruz.

Çikolatalısı favorim.

Supradyn All Day Multivitamin
Supradyn multivitamin ilacını herkes duymuştur hemen hemen. Şimdi yenisi çıkmış içinde Q-enzim q-10 de var. Bu ilacın etkisine inanıyorum. Yoğun tempoda çalıştığım zaman ayakta kalmamı sağlıyor kendisine duacıyım.

Marincap Balık Yağı

Malum spor yapıyoruz beynimizin ve kalbimizinde desteğe ihtiyacı var. Konsantrasyon ve dikkat eksikliğine birebir.

Benexol B vitamini
Son derece ucuz ve sağlam olan B vitamini takviyesidir. Strese,yorgunluğa,iştahsızlığa birebir. Ayrıca yediklerinizinde yaramasını istiyorsanız tavsiye ederim tek kötü yanı kötü kokusudur.

Tebokan
Bir dönem yaşadığım baş dönmesi için aldığım %100 bitkisel gıda takviyesi. Gingko Biloba yaprağı ekstresi özütüymüşi. Unutkanlığa birebir.

Sizinde kullandığınız gıda takviyesi varsa paylaşabilirsiniz.

Konu Asi Ruh tarafından (23.04.2014 Saat 14:34 ) değiştirilmiştir.
Asi Ruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla