Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.05.2014, 22:25   #171 (permalink)
Behice

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : İçi dışı bir olan insanları seviyorum, kendisinin de böyle olduğunu düşünüyorum. Yaranmak için birşeyleri yapmaması ve yapmacık olmaması güzel. Ne mutlu bunu başarabilenlere

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : O varya o çok fena zıpkın gibi, fişek gibi.. nasıl anlatsam gördüğünüz gibi birşey.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Tanımıyorum, yorum yapamicam.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Paylaşımcı, eğlenceli, sohbeti güzel, çokça güleryüzlü aynı zamanda da efendi biri.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Forum konusunda bayağı titiz, ilgili, paylaşımcı, insan ilişkilerine özen gösteren, yardımsever biri

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Neşeli, eğlenceli bir arkadaşımız. Forum içerisinde aktif bir üyemiz

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Yüreği çok temiz biri, olduğu gibi. Eğlenceli, film sever, espirileri kaliteli, insanları kırmak istemeyen bir arkadaşım

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Yardımsever, eğlenceli, konuşkan, düşünceli ve dürüst.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Çiçeği burnunda üniversite mezunumuz. Efendi biri, oturaklı, nerede nasıl konuşacağını biliyor. Kaliteli biri..

.
.
.
.

.
.
.
.
.

Behice isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla