Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01.06.2014, 21:00   #1 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Kadir Çebi Dert Faslı Dinle Sözleri - Şarkı Sözü

Kadir Çebi Dert Faslı Dinle Sözleri - Şarkı Sözü

kadir çebi, kadir çebi dinle, kadir çebi dert faslı sözleri, kadir çebi dert faslı şarkı dinle, kadir çebi dert faslı şarkı sözü, kadir çebi 2014 yeni şarkısı

Kadir Çebi Dert Faslı Şarkı Sözü 2014 (Albüm Dinle Blogspot TM) Terkedildim yine kaldım açıkta Ben yine deli divane Ayıplayanın başına gelirim inşallah Ah çekerim yani Bir ALLAH bilir bir de ben bilirim Gerisi boş gerisi hep hikaye Ağlarsa anam ağlar yalancı yalan ağlar Derdime nane ne bahane Oyna oyna halime Oyna gör talihime Oyna oyna vahile Oyna bahtıma kal deme Zevk edindim keyf edindim Bende sevda kıyamet Yağmalayın yüreğim Feda olsun Siz sağ ben selamet Bir ALLAH bilir bir de ben bilirim Gerisi boş gerisi hep hikaye Ağlarsa anam ağlar yalancı yalan ağlar Derdime nane ne bahane Oyna oyna halime Oyna gör talihime Oyna oyna vahile Oyna bahtım kal deme