Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.06.2014, 11:00   #107 (permalink)
007
Ne Kadar Silersen Sil
Ya Yırtılır Defterin,
Yada İzi Kalır Cümlelerin.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: ForumAskı Bir Mahalle Olsa ?

Alıntı:
Medusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kimlerin komşunuz olmasını isterdiniz ? @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Kimler evin annesi,evin babası olurdu ? ıhmm evin annesi @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] olsun yaride babası
Mahallenin delikanlısı kim olurdu?@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] pisi
Mahallenin en güzel kızı kim olurdu ? hatumlarımın hepsu
Mahallenin dedikoducuları kim olurdu ? tabi ki ben ve @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Ben komşu olmazdım mahallede müstakil bahçesi büyük bir ev yapardım tek başıma takılırdım

007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla