Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.06.2014, 02:09   #1 (permalink)
SrKn
ultrAslan

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cash Flow - Dinamit (Feat. Orkun) (Sözler)

Cash Flow - Dinamit (Feat. Orkun) (Sözler)
HIİ HIİ CASH AdAna RAP STİL UÜLEYN ULENN HAHA HAHA!cash cash
yolunu bulmak için kısa yola patikalar
sistem hızlı bizdeki dakikalar işler beatler adam olanı kitler hitler deiliz biz itler gitsin,saflar saf kur kim onu sikler bile bile beni sinir etmen batman geride bekler emekler bizde azrail sizde melekler sonra solunan pusu kuran kelekler cekler soyuna sopuna made facuo!ado!kapı caldı geri geldi cato!dur,rayhm koyarım götüne lan!tek fayn ,kapıma deil man foy,hey boy!karıların amına tamına tamına beşlediile yanına saygım yok senin yanına ve kanına sakın ha bak hele rodi mafy kafana kafanı kapana kapadı lafına aldırmam boş lafa kaldırmam!sana sana saldırmam yakın olabilir stres olabilir bakın bakın bakın neler olabilir adana ,bornova seni vurabilir sonun sonu sonu sonun gelebilir!

gümbür gümbür rap deil bu rap !vahşi batıdan geliyorlar lan yel!altına destek lazım res pekt lazım lan kazım tell!döktün ya gel görki bu gün herkes kankan oluvermiş her!yol tuzak ama aklımı korusun aga rap istegin kes ko rehber!umduklarım bulduklarıma değse bari kari gb. bonuslu saclar dökültü endipten baştan dell,gözünü ac acamaz fani katleder üstüne basa basa gec dalavere bize ters!icraatler 24 saat boru gb yıkılır karabesteden hain cıplak ayak kölelige talim durma kim bu cekin perdeler insin bomb is the pesimist in kin dolu saldıralar maruz bırak ister ister küfret tiksin içimdeki şeytanın annesiyleyim kafa tasının üç acıdan siken belli serseri don geri kel ton bu yol yadabana yar olmaz cok boktan
SANINA BORNOVA SANINA BORNOVA SENİ VURABİLİR SENİ VURABİLİR
herkes bi iki adım ileri biz geri yada sessizce sarın cemberi üfleyin görün her yeri kapat enseni en sevdigin senedi dizerim de serseri cismin kalbine şekli benzini ah pardon sakladın sen kendini ben burdan sag cıkamaz gözlerim bırak içi boş boktan sözleri durrrrrr!fakına var yada koştur!herrrrrrrr,adıma bak boştur sustur cakalı bu kez dostun kostunu yakışmamış,bak kustum adana izmir bornova kalkar şahlara akşamın naaşına rastlama ac köpekler gb hırlama orda dur fırlama al bunu cebine zırlama gölgenden korkar fikrin bildin bunu kendini sildin gider ayak her yere bi ayar verdin ama işe yaramadı yenilen sensin bi numara görülmez düşüm ona görülmez sözü yeri secmez sözü özü bilmez sözüm ona toz duman arasına karıştırır kafasını sikmek olur ama degmez olin read olin readd!o get the city beak get the city beak!!!

Fitness Eğitmeni
SrKn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla