Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.06.2014, 18:22   #1 (permalink)
YeşiL6

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Tutkuların Pençesinde - Kresley Cole Ktap Tanıtım

Tutkuların Pençesinde - Kresley Cole Ktap Tanıtım

Tutkuların Pençesinde

Ölümsüzlükten bıkmış bir vampir...
İstemediği halde ağabeyi tarafından yüzyıllar önce vampire dönüştürülen Sebastian Wroth, yaşamak için bir neden bulamadığı nefret dolu yüzyılları yalnız başına geçirmektedir. Ancak onu öldürmeye gelen muhteşem bir kadın farkında olmadan onun aklını başından alınca, Sebastian için hayat yeni bir anlam kazanır.

Onu öldürmek için gönderilmiş bir Valkyrie...
Merhametsiz Kaderin uzun zaman önce kız kardeşlerini bir vampir saldırısında kaybettiğinde intikam dışında bütün duygulardan arınmış ve hiçbir şey hissetmeyen, soğukkanlı bir katile dönüşmüştür. Ta ki içini alışık olmadığı hislerle dolduran Sebastianla karşılaşana kadar...

Tutku dolu bir yarışmada rakip olurlar…
Bütün ölümsüzlerin kıyasıya rekabet ettiği Hücum yarışmasını kazanmak, herkes için ayrı bir anlam taşımaktadır. Sebastianın gözünde asıl ödül, Kaderinin kalbini kazanmaktır. Kaderin ise dünyanın en ücra köşelerinde şampiyonluğa oynarken kazanacağı ödül ile Sebastian arasında bir seçim yapmak durumunda kalacaktır.

"Coleun yeni kitabı macera dolu, fazlasıyla sürükleyici ve ateşli."
Jill Smith, Romantic Times

"Kresley Cole heyecan verici, serüven ve tutku dolu yeni kitabıyla karşımızda. Kitabı hemen almanızı tavsiye ediyorum."
Sinclair Reid, Romance Reviews Today

YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla