Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26.06.2014, 20:14   #1 (permalink)
Friend
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Seni istiyorum

Seni istiyorum

Düşünüyorum dabirbirimizi kırmak ne kadar da saçma..Oysa şurda ne kadar zamanımız var ki.. Çocukken mahallede top oynadığım anları sanki dün gibi hatırlıyorum.. Zaman çabuk geçiyor.. Belki ikimizinde geçmişi mutluluklarda doluydu ve ya değildi.. Bu değil önemli olan.. Sadece her insanın nasıl ömrünün geri kalanını mutlu mesut geçirmek isteyeceği gibi, bizimde onu istememiz.. Birşeyi istiyorsan eğer önüne taş koymamalısın.. Herkesin geçmişte hataları olabilir olmayacak diye bişey yok. Bu dünyaya sevab ve günahlarla sınanmaya gelmedik mi zaten?.. Günahları gördüm haklısın.. İçinde yüzdüm belki de..
Lakin bir dönüm noktası vardır insanın hayatında herşeyden vazgeçer..
"Biri gelir ve hayatı değiştirir" diye bir reklam sloganı vardı bi zamanlar bilir misin?
Neyse konumuza dönelim.. Dediğim tam olarak bu işte.. Biri geldi ve hayatımı değiştirdi.. Dönüm noktası oldu bu da.. Geçmişten vazgeçemeyenlerle dolu hayat ben vazgeçtim ve kurban olduğum Allah’ımında önüme sunduğu TÖVBE seçeneğiyle İYİLİĞE yelken açtığımı kendi içimde pekiştirdim.. Peki sorar mısın bana düzgün giden herşey neden geçmişle her dakika bozulur?..
Ben yüzün gülsün diye canımı bile koyacakken ortaya mutluluğumuza mutluluk aşkımıza aşk katarken her dakika, bir insanın hala günahını almak ... Ne kadar saçma!
Yapma.. Günahla yıkanmıyorum ben.. Bildiğin normal insan şekli neyse hayatında bende oyum artık..
Gece seninle yatıyorum yanımda olmasanda.. Gündüz gözlerimi güne en güzel merhabayla yani SEN’le açıyorum.. Düşündüm sonra.. Ben kendimi adadığım bu sevdaya söz vermeliyim diye.. Geldim kapına ve sana SON kez bütün kalbimle söz verdim.. İnanmadın..
Güvenmen ve herşeyi düzeltmek için herşeyi yapmaya çalıştım ki çalışıyorum... Güvenmedin.
Sana söz vermek yetmez ben ALLAH’a söz vermeliyim dedim verdim, ona da inanmadın..
Haklısın geçmişte boş yere çok yemin ettik lakin bunlara bizi hayat zorladı HAYAT !!
Hayatta bazı şeyler yolunda gitmiyor hep biliyorsun.. Hayatımdaki, hayatındaki bazı örneklerle..
Peki iyi giden bişey yaratmamız ((Tabir-i caizse) gerekmiyor mu?
Örnek mi arıyorsun? Arama burda tam karşında duruyor işte.. SEN ve BEN..
Ciddiyetten değil bu tavrım. Sadece gerçekleri görmeliyiz artık.. Benim sensizliğe tahammülüm yok..
O ‘BB’ demelerinede tahammülüm yok.. Gitmeler acı veriyormuş.. Kalanada gidene de..
Bunu gördüm anladım ve sevmiyorum yarın görüşceğimizi bilsekte o an ayrılırken söylenen lafları..
Sen ne istiyorsun söyle? Yanımda değilsin dedin yanındayım..
Sevmedin dedin, e karşındayım.. Gözlerimden anlıyorsun zaten bunu..
Yalnızlık dedin seni her an BEN’le boğuyorum.. Her saniyem sensin..
Mutluluksa gani gani geliyor artık..
EEEE !!! Geçmişin anlamı nedir şimdi açmanın anlamı nedir?
İnsanı yaptığı yanlışlarla sorgulamaya bir kişinin gücü kuvveti yeter.. Buna senin hakkın yok!
Sen inanmak zorundasın! Benim gibi BERABER geçireceğimiz bir gelecek istiyorsan öyle..
Tabii ki de inanmayadabilirsin.. Bu sana kalmış fakat sevmene karşılık seviyorsam ve bunu sende adın gibi biliyorsan.. Bırakta aşk konuşsun artık.. Beni iyi dinle!
Ben artık hayallerimin önüne saçma sapan şeylerle taş koyulmasını istemiyorum..
Hatta SEN’den ve Ailemin mutluluğundan başka hiç birşey istemiyorum..
Kuru ekmekte olsa yiyeceğimiz ileride seninle tutunmak istiyorum hayata seninle yaşlanmak istiyorum..
Zamanı gelince kendi evimizde elleri buruş buruş olan bebeğimizi sevip öpmek istiyorum..
Sonra bana bu duyguyu yaşattığın için de seni..
İkinizide mutluluktan öldürmek istiyorum..
Aslında istediğim milyonlarca şey var da ben bir tek SENİ istiyorum..
Gerçekten bana inanmanı ve güvenmeni.. TÜM KALBİNLE!!
Bizim yaptığımız şey basit değil.. Her insan bunu başaramıyor..
Artık gerçekten bana destek olur musun?.. Buna nasıl mı başlayacaksın? Şöyle.. Mesela de hadi bana şunu.. SENİ SEVİYORUM.. SENİ SEVİYORUM.. SENİ SEVİYORUM.. Sonrası zaten kendiliğinden gelecektir..BB demiyorum.. GORUSURUZ de demiyorum.. Yazıyı bitirirken bile SENİ SEVİYORUM demek onlardan güzel bence..