Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.07.2014, 14:02   #1 (permalink)
Jineps

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Beş Kardeş Dizisi Konusu Oyuncuları ( Leyla Mecnun Ekibi )

Beş Kardeş Dizisi Konusu Oyuncuları ( Leyla Mecnun Ekibi )

Beş Kardeş Dizisi, Beş Kardeş Dizisi Konusu, Beş Kardeş Dizisi Oyuncu kadrosu, Beş Kardeş Dizisi ne zaman başlıyor, Beş Kardeş Dizisi nasıl bir dizi, Beş Kardeş Dizisi leyla mecnun ekibi, Beş Kardeş Dizisi hangi gün, Beş Kardeş Dizisi saat kaçta, Beş Kardeş Dizisi hangi kanalda, Beş Kardeş Dizisi tanıtımı, Beş Kardeş Dizisi fragmanı, Beş Kardeş Dizisi son bölüm izle, Beş Kardeş Dizisi ilk bölüm izle, 5 Kardeş dizi fragmanı, Leyla ile Mecnun dizisi tanıtımı, 5 Kardeş tanıtım fragmanı, 5 Kardeş fragman izle, 5 Kardeş hangi kanalda, 5 Kardeş ne zaman, 5 Kardeş tanıtım fragmanı izle, 5 Kardeş full hd izle, Onur Ünlü yeni dizisi 5 Kardeş izle

Yeni dizi sezonunun yaklaşması ile birlikte insanlar ekranları başında hangi dizileri izleyeceklerini merak ediyorlar.Geçmiş yıllarda seyircilerin beğeniyle takip ettiği Leyla Mecnun dizisinin oyuncuları,yeni bir dizi kadrosu ile izleyicilerin karşısına çıkmayı amaçlıyor.Bu yeni dizinin adı Beş Kardeş olacak.Leyla İle Mecnun dizisinin yönetmenliğini yapan Onur Ünlü yeni dizisi Beş Kardeş’te de eski dizisinden bir çok oyuncuyu oynatmayı planlıyor.

Beş Kardeş Dizisi Oyuncuları

Dizinin başlamasına henüz 3 aya yakın bir süre olduğu için oyuncular kesinleşmedi.Fakat geçtiğimiz günlerde ilk oynayacak oyuncu ile anlaşma sağlandı.Leyla İle Mecnun dizisinin İsmail abisi rolünde yer alan Serkan Keskin ile anlaşıldı.Serkan Keskin’den sonra dizide yer alan pek çok oyuncunun da bu diziye geçiş yapacağı düşünülüyor.

Beş Kardeş Dizisi Konusu

Dizi komedi dizisi olacak.Dizide davranışları birbirine çok zıt olan 5 kardeşin başından geçen olaylar ve yaşadıkları maceralar anlatılacak.Dizinin konusunu daha detaylı olarak belli olduğunda siz takipçilerimizle paylaşacağız.

Beş Kardeş Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Dizinin yeni yayın dönemiyle birlikte Eylül sonu ya da Ekim başında başlaması bekleniyor.Kesinleştiğinde sizlerle paylaşacağız.

Ben soğuk değilim,
siz cıvıksınız.

.
Jineps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla