Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.08.2014, 12:04   #1 (permalink)
Perii
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Benim Kuaförüm Yarışması Sunucusu Kimdir - Benan Bal Kimdir

Benim Kuaförüm Yarışması Sunucusu Kimdir - Benan Bal Kimdir
Benim Kuaförüm Yarışması Sunucusu Benan Bal Kimdir, Benan Bal Kimdir, Benan Bal Resimleri, Benan Bal Fotoğrafları, Benim Kuaförüm Yarışmasını Sunan Kimdir, Benim Kuaförüm Yarışması Benan Bal Resimleri

Yapımcılığını Caner Erdem ve Haluk Şirin’in sahibi olduğu Production House’nin üstlendiği her hafta 5 kuaförün yeteneklerini konuşturacağı bu yarışta en güzel değişimi yapan ve rakiplerinden en yüksek puanı alanın haftanın birincisi olacağı yarışmanın sunucusu son olarak Show Tv’de ‘Hayata Gülümse’ programın sunuculuğunu yapan Benan Bal oldu.
Benan Bal 1980 istanbul doğumludur. 34 Yaşındadır.
StarTv Benim Kuaförüm "Benan Bal" Benim Kuaförüm Hakkında, Yarışma Detayları Neler?
Değişim “Benim Kuaförüm”de başlıyor. Her hafta 5 kuaförün yeteneklerini konuşturacağı bu yarışta en güzel değişimi yapan, rakiplerinden en yüksek puanı alan , haftanın birincisi olacak. Kuaförler hiç tanımadıkları birini 3 saat içerisinde tepeden tırnağa baştan yaratacak. Saçtan makyaja, kıyafetten takıya her detayın değişeceği bu yarışmada zevkler ve yetenekler çok konuşulacak.

Benan Bal’ın sunduğu bu reality showda, hafta içi her gün bir değişime şahit olacaksınız. Her gün bir kuaförün salonuna misafir olacak, kadınların güzellik sırlarına şahit olacak, en son trendleri yakalayacaksınız. Kuaförler rakipleri tarafından sokaktan seçilen hiç tanımadıkları bir kişiyi 3 saat içerisinde baştan yaratacak

Konu Papatya tarafından (22.08.2015 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir.
Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla