Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12.08.2014, 09:50   #1 (permalink)
KaBuS

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Liseli Polisler - 2 - 22 Jump Street

Liseli Polisler - 2 - 22 Jump Street

Yapımı: 2014/ABD
Tür : Aksiyon,Komedi
Süre : 112 DK.
Yönetmen: Chris Miller, Phil Lord
Başlıca Oyuncular: Channing Tatum , Jonah Hill , Peter Stormare , Amber Stevens , Ice Cube
Senaryo: Michael Bacall
Yapımcı: Channing Tatum , Jonah Hill

Kısaca Film Özetimiz;
80’lerin sonundan 90’ların başına kadar hükmünü sürdüren dizilerden ’21 Jump Street’e (ki ana karakterlerden birini Johnny Depp canlandırırdı), yıllar sonra 2011’de tekrar dönülmüş ve gayet gırgır bir filmle bir nevi selam sarkıtılmıştı. Bizde ‘Liseli Polisler’ adıyla gösterime giren bu yapımın devamı niteliğindeki ikinci adım ‘22 Jump Street’, bu kez de ‘Liseli Polisler 2’ Türkçe çevrimiyle bu haftadan itibaren salonlarımıza uğruyor.

Liseyi (iki kez) bitirdikten sonra, polis memurları Schmidt (Jonah Hill) ve Jenko’yu (Channing Tatum) büyük değişiklikler beklemektedir: İkili bu kez yerel bir üniversitede gizli görev üstlenirler. Ancak, Jenko spor takımında kendine bir kanka bulup, Schmidt de bohem sanat bölümüne sızınca, ortaklıklarını sorgulamaya başlarlar. Artık sadece davayı çözmekle kalmayıp, olgun bir ilişki yürütüp yürütemeyeceklerine karar vermeleri de gerekmektedir. Bu iki aşırı büyümüş ergen, öğrencilikten gerçek erkekliğe geçebilirlerse, üniversite başlarına gelmiş en güzel şey olabilir.

10.07.201
EVLİ MUTLU ÇOCUKLU
BOŞUNA BAKMAYIN; BiZ SONSUZA DEK
ÇOK MUTLUYUZ

KaBuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla