Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.08.2014, 00:36   #37 (permalink)
Aytaşı
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Kız Olmak Mı Yoksa Erkek Olmak Mı Daha Kolay?

Alıntı:
Efsa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cimbizlayan yok ki. Soru kiz veya erkek idi her ikiside sonuc olarak insandir degil mi? Hah insan olmak var insancik olmak var .. Tabii ki ergenlik döneminden sonra nefs girer devreye ama o ayri bir tartisma konusu olur. Insan olmak zor degil iste nefsine hakim olmak zor.. Benimde demek istedigim kime neye göre insan insandir
Canım senin kast ettiğin nefse hakim olmayan insanla,benim kast ettiğim nefsine hakim olmayan insan arasında çok fark var

Konun dağılmasın,anlatmaya kalksam sayfalar alır.

Kisaca yazayım nefsine hakim olmayan insan,insan görünür ama insan değildir.Anlayacağın mevzu derin.

Konuyu uzattıkça @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]dan alıntı yaptığın durumdan uzaklastın,demek istediğin seyde kafanda karıştı sanki.

Alıntı:
ZeuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öncelikle siz benim ona ilk cevabımı okuduzmu ki şimdi yorum bekliyorsunuz şu an ben sizin bayan olduğunuzdan şüphelendim bu mesajınızdan sonra yada bayanlara karşı kininiz var ben eleştirimi yaptım konu tartışma konusu ve bana cevap verecek kişi siz değil odur attığım mesajda zaten iki taraf içinde zorluklar olduğunu belirttim özellikle oradaki bayanların neler yaşadığını tekrar bir göz atın isterseniz
Senin kendinden şüphen var belli ki.Benden şüphe ettiğine göre.

Ayrıca @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] çok haklı,yazdığî mesajın ve mesajımın derin manasını anlayamayan muhatap olunmayacak ve vakit harcamaya değmeyecek tarzınızla,sizi başbaşa bırakalım.

Aytaşı isimli Üye şimdilik offline konumundadır