Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22.08.2014, 12:41   #1 (permalink)
Narsinha

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tel Nokia Eski Günlerine Dönüyor

Nokia Eski Günlerine DönüyorNokia için geliştirilen bu konsept telefonda herhangi bir fiziksel klavye yer almıyor ve tamamen şeffaf bir tasarıma sahip. Diğer telefonlardan en önemli farkı ise bataryasının bile şeffaf olarak düşünülmesi.

Tasarımcı Clement Logereau tarafından geliştirilen ve değişebilir küçük karelerden meydana gelen Nokia Unik, bambaşka bir cep telefonu akımının öncüsü niteliğinde. Telefonun en büyük özelliği "değişebilir" tasarıma sahip olması... Diğer bir deyişle dilediğiniz rengi dilediğiniz karede telefonunuza uygulayabilirsiniz.
Alienware Android
Özellikle oyunculara yönelik donanımlarıyla dikkat çekmesi beklenen Alienware Anroid, isminden de anlaşılacağı üzere işletim sistemi olarak Windows Mobile'ı değil, Android'i seçmiş durumda...
Bir başka Nokia konsepti daha
Juan Carlos Garzon isimli tasarımcı tarafından oluşturulan bu şeffaf Nokia konsepti, dokunmatik bir ekrana ve şeffaf bir ekrana sahip.

Bilezik cep

Jung Dae Hoon tarafından geliştirilen bu telefonun dikkat çeken özelliği bileğe takılıyor olması. Bunun dışında telefonla görüşme yapılmak istendiğinde telefondan dışarıya yansıyan lazerle butonlara tıklayabilir, saati gene yansıma yoluyla görebilirsiniz.

Mesaj yazmak artık hiç yorucu değil

Bu telefon konsepti özellikle sık sık mesajlaşanlar için düşünüldü. Sam James Chu'nun tasarımını üstlendiği telefon ile kaleminizle yazar gibi karşınızdakine mesaj gönderebileceksiniz.


Aç/kapa telefon

Sürgülü telefonları bir kenara bırakacak olursak, ZTE'nin bu konsept telefonunda tuş takımı ve üst panel ayrı yönlere doğru açıldığında telefonun ekranıyla karşılaşıyorsunuz.
Kulaklık mı cep telefonu mu

Geliştirilen bu telefon tasarımı sayesinde artık telefon görüşmesi yapmak istediğinizde telefonu kulağınıza takmanız yeterli olacak ve eliniz artık telefonla görüşürken yorulmayacak.
Kaynak: Kamumanset

__________________Siz sanıyor musunuz ki insanlar sadece kışın üşür, onlar sevdikleri yanında olmayınca da üşür..
-Narsinha-
Narsinha isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla