Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28.08.2014, 19:37   #2193 (permalink)
Bia
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Forumdan Sevdiğimiz Üyelere Çiçek Verelim

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ; Seninle böyle uzun uzun sohbet etme imkanımız olmadı fakat o kadar temiz yüreğin varki, o kadar iyi niyetlisin ki.. Gerçekten böyle sabaha kadar konusmak istediğim insanlardansın.. O yüzden benim en sevdiğim çiçeklerden papatyaları sana gönderiyorm

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] topragımın hakkındaki düşüncelerimi zaten kendisi biliyor, yanlış anlaşılmaktan korkan , her zaman ince düşünceli, saygılı efendi.. en güzel çiçekler sana gelsin toprak

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ; Hiç konusamıyorz, kendisini o kadar geri çektiki.. biraz bende evde oldugum için de konusamadık. . Arada selamlaşıyoruz işte sana kaktüs gönderiyorm

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ; düşüncelerimi biliyorsun kuzum sen
En güzel hangi çiçek varsa hepsi meleğime gelsin..

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sen anlatılmazsın ki ablaaammmm !!!! Senin o yüreğini, o dobralığını, o duruşunu ben nasıl anlatayım Kendime çok yakın hissettiğim , bi derdim sıkıntım oldugunda çekinmeden yanına gideceğim nadir insanlardan.. Karakterinden ödün vermeyen, sohbetine doyum olmayan taptatlı bi insannn.. Sana orkide gelsinnn ablacanım

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] bazen kırsa da, kızsa da .. her zman yanımda oldugunu bildiğim birisi. Her zaman sağlıklı ve mutlu olman dileğiyle sana da kaktüs yolluyorm işte

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] nickinin anlamını veren balll küpümmmm sohbetine doyamadıgımmm her zman yanında oldugumu unutmaa ayrca yeni avatarımın yeni sahibi sana bir değil iki değil üç deil tam 5 kavanoz bal gönderiyormm
Not; Hiçbiri senin kadar tatlı değil ama

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ; kendisiyle konusmamız olmadı ama çiçek gönderirken beni unutmadığı için çok teşekkür ederm

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ; ahmetcan sende kaktüsü hakettinnnnnn !!! o FB amblemli avatarını erken kaldırdın farketmedim sanma

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ; Bu aralar sessiz takılıyo, olmasın böylee Hanfendiliğiyle konusmasıyla sohbetiyle sevdiğim insanlardannn , sanada papatya gönderiyorm

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] hem hit hemde oyunlarda birinci oluyo yaaa nerden geliyo bu beceriiii
Çok beceriklisin sanada kaktüs gönderiyorm

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] güzel gözlümmmmm , iş temposundan hep beni unutuyo
Olsun , gönüller bir o yeter ^^ en güzel çiçekler senin olsun bitanem benim

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ; Renktaaaşşşşşşş ^^ tüm sarı ve lacivert renk çiçekler bizim olsunnn Çok güzelsin ayrıca en güzel çiçekleri de sana göndereyim torpillisin bak ona göre

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] mm .. Hiç konusamıyorz.. Özlettin kendiniii ..

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ye de kaktüs gelsin sebastian.. bu aralar sayfamı yanlız bırakıyorda

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] gsli cadııı atışıyoruz falan ama seviyormm bu kızı sana da en geveze hangi çiçekse onu gönderiyormmm iyi bak çiçeğime kurutma sakın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] eski dostlar unutulurmu hiççç muhalefet insan sanada kaktüs yollarım ben

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] aaaaa güzellik abidemmmmm doktorum sen ol ben bi ömür hasta olayım razıyımmmm yaaa konuşmasına bayıldıgımmmm , sohbetine doyamadıgımm.. burçdaşımm.. Yaa bi insan dört dörtlük olurmu.. Herşeyiyle mükemmell.. Çiçeklerin en hası sana gelsin

veeeee

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Konu Bia tarafından (28.08.2014 Saat 19:42 ) değiştirilmiştir.
Bia isimli Üye şimdilik offline konumundadır