Konu: EbruLi
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.09.2014, 10:57   #53 (permalink)
LifeisBeauty

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: EbruLi

Alıntı:
Kaf_Dağı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] , bi kere sen ve ben mi var hımm diyelim oraya

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] anlatmak ne kelimelere sığar ne foruma benim için

Yıllar önce tanıdım haa ilk tanımamda onu ben başka birisi olarak tanımıştım, meğersem oda değelmiş o yüzden baya kavga ettim ama hepsi boş iş miş ne yapalım ettik

Daha Sonra

Bacı ve gardaş olduk , onun her üzüldüğünde ben kötü oldum, bazen bana derler sen bunun yanına gardaş diye yanaşıyon aslında aşıksın şöyle böyle hitapta bulundular.
Bilmem kendisi inandı mı bunlara ama sonra anladı heralde benim ona nasıl değer verdiğimi, Bana demişti benim sözlüğümde yazmıştı 2 zaafı var diye biri ben diğeri meliş,

mesela bacım dün kötüydü anlamadım çözemedim bana mı kızdı neye kızdı çözemedim, ama benim bacım kötü olunca dayanamıyorum bende oto kötü oluyorum isteyen istediğini anlasın umrumda değel...

Bir gün ben İRC lerde zaten tanıdım ebruli mi yani ceyda'yı ozamanlar bizim ekip sağlam bilirdim. Meğersem aynı diğer sanalcılar gibi menfaat içinmiş, Ben ceyda ile samimi oldukca onu destekledikce benim ekip bana karşı oldular 8 10 senelik dosttum kardeş dediklerim hepsi meğersem menfaatmiş. O dakika bıraktım sırf ceydam a laf ediyorlar diye , oda bana sonundaki haksızlıktan sonra bıraktı

Sonra baya yerde bulunduk gezdik eğlendik ama tek bi şeyimiz vardı BİRBİRİMİZİN ARKASINDAN İŞ ÇEVİRMEDİK VE BİRBİRİMİZ AĞLIYORSAK BERABER AĞLADIK hep bunu yaptık yada ben öyle yaptım , hep böyle gitti neler geldi neler geçti hiç yıkamadılar ama

EbruLi yi anlatmaya gelirsek anlatam azcık;

Kendisi neşeli ama izmirlimi istanbullu mu samsunlu mu nereli olduğu belli değel birde Yozgat lı oldu 4 illi bi çocuk kendisi ama çocuk dediysem en güzel kız çocuğu daha sonra kendisi hiç ard niyet düşünmez kimse için taki canını acıtana kadar birisi hiç bir zaman kötü düşünmedi...

Her defasında sağlam dimdik durdu, o bunu anladı sandımca ama o bişey olsa ben anladığımı

Daha sonra bunu kıskandım ve bende astım oldum
Dedim ya biz kardeşiz işte lafı kıvırmıyak ceydamı anlatak gene
Kendisi kimseye kötü düşünmez dedik yaa hep iyi insan inanır hep değer veriri insanlara , biri üzülse birine haksızlık yapılsa hiç susmaz her şeye atlar
O yüzden ona biri deyince bende atlıyorum anında oto ikimizde şurtungen oluyok ama genelde biz kolay kolay kimse kovamadı Kovsalarda 3 gün sonra geri peşimize geldiler ))

Ailesinin tek çocuğu anası babası öyle düşkün ki onlara anlatamam sizlere bazen manyaklıkları olsada evine iyice bağlı bi kızdır

Heee kötü huyuna gelince bana hec trip attırmaz, atmaya kalkarım zararlı ben çıkarım işte biz kardeş doğduk kardeş ölcez ...
Biliyormusunuz biz öyle bir kardeşiz ki , gözünden yaş düşse ceydanın ben hissederim. Ben biliyorum oda aynısı

Bana çok kızar hep fırca kayar olsun alıştık nörek

Ben gene çok konuştum sandımca

Ben Şunu bilirim her defasında derim... Ne olursa olsun Bacılarımsa karşıdaki ALLAH şahit olsun hiç bir şey göz yummam asla...
iç bir zaman bacım O gülüşünü hiç eksiltme hep içten gül her defasında hep mutlu ol biliyon mu...

Ha Not olarak ta belirtem bir daha bana artislik yapmaa

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] inat olarakta kardeşlik fotomuz

hadi şimdi Sağda oLan @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Ortadaki benim soldaki ise aramıza yeni gelen @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] dır

Biz hep kardeşiz
Benim gifim daha güzel pis kıskanç

Sonra hayat bize öyle birini gönderir ki
önceden kaybettiğimiz her şey için mutlu oluruz.
LifeisBeauty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla