Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.09.2014, 13:23   #1 (permalink)
EbruLi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Didem İnselel Kimdir ? - Didem İnselel Biyografisi

Didem İnselel Kimdir ? - Didem İnselel Biyografisi

Didem İnselel, 13 Temmuz 1976 yılında İstanbul’da doğdu. Didem İnselel, Tarabya Özel Dost Lisesi ve Akademi İstanbul Radyo Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda eğitim aldı. Didem İnselel, Kavak Yelleri dizisinde Gönül Kara adlı karakteri canlandırmıştır. Dizide, insanlara yardım etmesi ama yanlış anlaşılması sonucunda sürekli okulunu değiştiren bir öğretmeni canlandırmaktadır. İzmir-Urla’da öğretmenlik yapmaya başladığı okulda, öğrencisi Efe (Dağhan Külegeç) ve Efe’nin abisi Metin (Ferit Aktuğ) Gönül’e aşık olur. Didem İnselel, 1999 yılında Melodi Programı’nda sunuculuk yapmıştır. Camdan Papuçlar (ATV), 29-30 (Show TV), Sahte Prenses (Show TV) dizilerinde, reklam filmlerinde ve kısa filmde oynamıştır. Didem İnselel, Ayrıca Kanal D’de Fatih Portakal ile birlikte Ne yapmalı? adlı programı sunmaktadır. Bundan sonra tiyatro hayatına devam edeceğini bildirdi. TRT 1’de yayınlanan Beni Böyle Sev adlı dizide İnci karakterini canlandırmaktadır. Sahte Prenses, Camdan Papuçlar, Kavak Yelleri dizilerinde rol almıştır. Son zamanlarda yayına girmeye hazırlanan Beni Böyle Sev ve O Hayat Benim dizilerinde de rol almaktadır.

Adı : Didem İnselel
Doğum Tarihi : 13 Temmuz 1976
Doğum Yeri : İstanbul
Burcu : Yengeç
Boyu : 1,76 m
Meslek : Oyuncu
Eğitimi : Radyo Televizyon Bölümü

Didem İnselel’in Yer Aldığı Yapımlar:
O Hayat Benim
Beni Böyle Sev – İnci
Sende Gitme
Kahramanlar