Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.09.2014, 10:25   #14 (permalink)
HANDAN
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Forum Aşkı Kurban Bayramı Özel Logo Yarışması Başvuru

Alıntı:
BuRHaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Sana Bir Konuda Katılıyorum Kardeşim. Site İçerisinde Bu Konulardan Anlayan Belli Üyeler Var Ve Hep Onlar Katılıyor. Diğer Üyeler Sadece Oy Vermekle Yetiniyor Bu Konuda Haklısın. Sitedeki Aktif Üye Sayısına Bakarsak %15 %20 Katılım Oluyor Bu Yarışmaya.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Senin Söylediklerinde Haklı Elbette. Site İçerisinde Sürekli Konu Paylaşmak Ve Forum Oyunları Oynamak Bir Yere Kadar. Site İçerisinde Elbette Yarışmalar Oyunlar Olacak Ama Şunu Unutmayalım Herkesin Katılabileceği Yarışmalar Olursa O Zaman Katılımın Çok Olduğu Gibi Bütün Üyeler Eğlenmiş Olur. Tabi Kendi Fikrim Yanlış Anlaşılmasın.

Katılan Arkadaşlara Başarılar.
Tabikide bak burda hepınızın görüşleri önerileri çok çok önemli asla kimseye lafım yok düşüncelerinize saygım var sizler belirtikçe bizler her uyenın katılabılecegı cok daha guzel işler yapacagımıza ınanıyorum

Alıntı:
Huzur-u Kalb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Sizlere katılıyorum arkadaşlar ama bismillah yavaş gelin
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] henüz yeni editör oldu zaman içinde herkesin katılabileceği yarışmalar elbetki düzenleyecek.
Bende zamanında bir logo yarışması varsa yanında herkesinde katılabileceği yarışmalar düzenlemeye gayret gösterdim aynı şekilde @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] da bunu yapıcak zaten

Yüklenmeyin arkadaşıma dağılın çabuk
Canım benım teşekkür ederim güzel yorumun için her cumlene katılıyorum herkesin katılabılecegı yarısmalar mutlak olacaktır öncelikle herkesi bir analiz edelim yarısma konusu ne olsun vs vs vs sımdı ben resım yapmayı sevıyorum mısal verıyorum sende logo sevıyorsun resım yapmayı sevmıyorsun burhanda şiir yazmayı sevıyor dıyelım sımdı durum boyle olunca logo yarısması yapsak ben katılmıycam burhanda katılmıycak yıne bu ısten anlayan sevenler katılacak bu yuzden benım dusuncemde aynı herkesın ortak bulusabılecegı bır yarısma ama bunun ıcınde bıraz zaman bıraz arastırma malum bende ılk sunumumu yapmıs oldum bu sekılde forumun %100 katılımı zaten mumkun degıl herkesın becerısı farklı Bıraz uzun anlattım sanırım yanlış anlaşılsın ıstemıyorum toparlayamadımda anlatmak ıstedıgımı